کد خبر: 94524 A

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی:

یکی از مشکلات طرح‌های عمرانی و پروژه‌های راه سازی منطقه، کندی در روند ساخت و ساز آن است که کمبود اعتبارات و بودجه، دلیل اصلی این تاخیرهاست.

ایلنا: نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۸۸کیلومتر از راه‌های روستایی منطقه پس از عقد قرارداد با اداره کل راه وشهرسازی مازندران بهسازی و آسفالت می‌شود.

به گزارش ایلنا از بهشهر، احمدعلی مقیمی اظهار داشت: با تکمیل و اجرای این طرح‌ها، بخش زیادی از مشکلات مربوط به آمد و شد روستاییان به مناطق پایین دست شهری برطرف خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مشکلات طرح‌های عمرانی و پروژه‌های راه سازی منطقه، کندی در روند ساخت و ساز آن است که کمبود اعتبارات و بودجه، دلیل اصلی این تاخیر‌هاست.

وی بیان داشت: مشکلات مربوط به این طرح‌ها در جلسه هفته گذشته با مدیرکل راه و شهرسازی مازندران مطرح و برای جذب اعتبارات و بودجه‌های مورد نیاز این طرح‌ها تصمیم گیری شد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست، موافقت پرداخت ۱۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب شده وزارت راه و شهرسازی برای پروژه چهارخطه شدن نکا به نیروگاه دریافت شد.

مقیمی به مراحل ساخت بیمارستان جایگزین امام خمینی بهشهر اشاره کرد و گفت: ۸ میلیارد ریال نیز برای این بیمارستان تخصیص داده شد تا این مرکز درمانی با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد، در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری برسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر