کد خبر: 94561 A

سرپرست هیئت ورزشی كارگران مازندران:

تیم منتخب كشتی كارگران استان مازندران در تورنمنت بین المللی جام سركسیان ارمنستان با یك طلا و دو مقام پنجمی به كار خود پایان داد.

ایلنا: تیم منتخب کشتی کارگران استان مازندران در تورنمنت بین المللی جام سرکسیان ارمنستان با یک طلا و دو مقام پنجمی به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا از ساری، سرپرست هیئت ورزشی کارگران استان مازندران در گفتگویی با ایلنا گفت: این تیم با نفرات کامل در این مسابقات بین المللی حضور پیدا نمود.

علی دزایی‌پور با ابراز تاسف از آسیب دیدگی علی اصغر بذری و تقی داداشی که از شانس قهرمانی برخوردار بودند، گفت: تیم منتخب کشتی کارگران مازندران با وجود قرعه نامناسب علیرغم تلاش کشتی گیران و حضور در تمامی اوزان تنها به کسب یک مدال طلا بسنده کرد.

وی افزود سعید توکل قهرمان۹۶ کیلوگرم کشتی کشورمان موفق شد با شکست حریفان قدری از کشورهای روس، ترکیه و آمریکا گردن آویز طلا را از آن خود نماید و شعبانعلی غفاری و جعفر شمس ناتاری عناوین پنجمین این دوره از مسابقات را کسب کردند.

سرپرست هیئت ورزشی کارگران استان مازندران تصریح نمود: در این مسابقات که با تعیین جوایزی ارزی همراه بوده کشتی گیران بنامی از کشورهای امریکا، ترکیه، روس و ارمنستان حضور داشتند.

وی ضمن قدردانی از مسئولین از زحمات کلیه دست اندرکاران خاصه سرپرست محترم فدراسیون ورزش کارگری، دبیر این فدراسیون خوشدل و ریاست انجمن ورزش کشتی کارگران کشور حمیدی، عزیزان پرتلاش در فدراسیون ورزش کشتی کشور، قائم مقام وزیر ومدیرکل تعاون، کار و امور اجتماعی استان، ریاست سازمان ورزش استان مازندران، ریاست، هیئت کشتی استان مازندران، مدیریت رستوران حاج حسن جناب آقای صفری که در تامین هزینه‌های مرتبط با اعزام تیم ‌‌نهایت همکاری را با این هیئت داشته‌اند و همچنین مسئول انجمن ورزش کشتی کارگران استان، مربیان زحمتکش و کشتی گیران پرتلاش این تیم تشکر و قدر دانی نمود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر