کد خبر: 98952 A

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی:

بهره گیری صحیح از منابع درآمدی موجود در این شهر و تعریف منابع درآمدی پایدار، می‌تواند بخش زیادی از مشکلات موجود این شهر در ارائه خدمت به مردم را برطرف کند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه پیشرفت شهر رستمکلا، استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستانی و برقراری اتحاد بیشتر میان مردم و مسولان این شهر است.

به گزارش ایلنا از بهشهر، احمدعلی مقیمی در جلسه‌ای که با هدف آشنایی با منتخبین دوره چهارم شورای شهر رستمکلا برگزار شد اظهار داشت: بهره گیری صحیح از منابع درآمدی موجود در این شهر و تعریف منابع درآمدی پایدار، می‌تواند بخش زیادی از مشکلات موجود این شهر در ارائه خدمت به مردم را برطرف کند.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخورداری از معادن فراوان، یکی از قابلیت‌های درآمدی رستمکلا است که با برنامه ریزی دقیق و علمی و فروش آن به متقاضیان می‌توان بر مشکلات شهری که ناشی از کمبود درآمد است غلبه کرد.

وی افزود: سرمایه گذاری در طرح‌های سوده، از دیگر راه‌های رسیدن به درآمد پایدار است که لازم است شورای جدید پس از استقرار در این سمت، برای رسیدن به این هدف نیز برنامه ریزی کند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مشکلات مربوط به توسعه رستمکلا، نداشتن ارتباط ساکنین بالا دست و پایین دست جاده سراسری است که احتمال وقوع حوادث تلخ و تصادفات، مانع برقراری این ارتباط است.
مقیمی گفت: احداث پل غیر همسطح، آمد و شد مردم به این مناطق را ایمن کرده و زمینه گسترش مطلوب شهر را فراهم می‌کند.

وی از منتخبین دوره چهارم شورای شهر رستمکلا خواست از ورود به بحث‌های حاشیه دار و جزیی مربوط به مشکلات شهری خودداری کرده و با برنامه ریزی برای اجرای طرح‌های بزرگ و ماندگار، نام خود را در تاریخ این شهر جاودانه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر