کد خبر: 99255 A

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش مازندران خبرداد:

به منظور استفاده مطلوب از ظرفیت گردشگری، آموزش و پرورش مازندران آماده پذیرش روزانه 20 هزار مسافر در ایام تابستان در تمامی شهرستان ها و مناطق استان می باشد.

ایلنا: با آغاز دور دوم سفر‌های هموطنان عزیز و به منظور استفاده مطلوب از ظرفیت گردشگری، آموزش و پرورش مازندران آماده پذیرش روزانه ۲۰ هزار مسافر است.

به گزارش ایلنا از ساری، محمود رضا سعیدی با بیان اینکه تاکنون ۷۱۳ هزار و ۵۷۴ نفر روز مسافر فرهنگی در مراکز اسکان استان پذیرش شدند افزود: با هماهنگی‌های انجام شده در تابستان امسال ۲ هزار و ۵۱۸ کلاس درس برای اسکان فرهنگیان آماده است.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: از ابتدای تابستان ۲۳۷ هزار و ۸۵۸ نفر در قالب ۴۴ هزار و ۷۰۸ خانوار فرهنگی در مدارس و مجتمع‌های رفاهی اسکان داده شدند.

وی با اشاره به آغاز دور دوم سفر‌های هموطنان عزیز گفت: به منظور استفاده مطلوب از ظرفیت گردشگری، آموزش و پرورش مازندران آماده پذیرش روزانه ۲۰ هزار مسافر در ایام تابستان در تمامی شهرستان‌ها و مناطق استان است.

سعیدی خاطر نشان کرد: باشروع فصل تابستان ستاداسکان ۳۲ شهرستان و منطقه مازندران ازتاریخ اول تیر ماه لغایت ۱۵ شهریور آماده پذیرایی ازمیهمانان عزیزفرهنگی سراسرکشور است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر