کد خبر: 9928 A

همزمان با روز جهانی کودک؛

همزمان با روز جهانی کودک، گروه هنری شیدا به سرپرستی سید علی شیدایی فر با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری جشن بزرگ کودک را به مناسبت روز جهانی کودک برگزار می نماید.

ساری - ایلنا:همزمان با روز جهانی کودک، گروه هنری شیدا به سرپرستی سید علی شیدایی فر با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری جشن بزرگ کودک را به مناسبت روز جهانی کودک برگزار می نماید.

به گزارش ایلنا از ساری،سید مهدی سعیدی با اعلام این خبر گفت؛ روز جهانی کودک بهانه‌ای است تا کودکان ما مورد توجه بیشتر قرار گیرند، وی ادامه داد؛ کودکان امروز، آینده سازان این مرز وبوم اند که باید با آموزش صحیح، سالم زیستی را در افکارشان نهادینه کرد و با پاسخگویی مناسب به نیازهای کودکان، زمینه ای را فراهم می آورد تا جامعه ایمن و سالم پدید آید.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساری با اشاره به شعار امسال روز جهانی کودک با عنوان " کودک سالم در شهر سالم " گفت؛ برنامه‏های جذاب و متنوعی از قبیل برگزاری مسابقه بادبادک ها، مسابقه دوچرخه سواری در چهار رده سنی، ساخت مجسمه (گل و خمیر)، نقاشی روی پارچه با موضوع کودک و احترام به ساحت مقدس پیامبر اکرم اسلام، اجرای نمایش و موسیقی ویژه کودکان و اهدای جوایز و... از جمله برنامه های این جشن می باشد.

جشن روز جهانی کودک ساری،فردا (دوشنبه) هفدهم مهرماه از ساعت 8 الی 12 صبح در پارک قائم ساری برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر