کد خبر: 99512 A

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی:

اختصاص اعتبارات و بودجه‌های لازم به آموزش و پرورش هرگز هزینه نیست بلکه با تاکید زیاد باید گفت بهترین و سودمندترین سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است.

ایلنا: نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه علمی ایران در جهان، آموزش و پرورش را سکاندار ترقی و پیشرفت کشور بیان کرد.

به گزارش ایلنا از آمل، عزت‌الله یوسفیان ملا در بازدید از آموزش و پرورش آمل به طور سرزده ضمن قدردانی از تلاش نیرو‌های آموزش و پرورش، گفت: آموزش و پرورش بزرگ‌ترین و مهم‌ترین وزارت در کشور است.

وی با بیان مولـّد بودن آموزش و پرورش، یادآور شد: آموزش و پرورش بهترین بستر برای تربیت نیروهای متخصص و متعهد است.

یوسفیان با اشاره به پروژه‌های اجرا شده در وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: اختصاص اعتبارات و بودجه‌های لازم به آموزش و پرورش هرگز هزینه نیست بلکه با تاکید زیاد باید گفت بهترین و سودمند‌ترین سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است.

نماینده مردم آمل و لاریجان با اشاره به موفقیت دانش آموزان آملی، اضاه کرد: حضور موفق دانش‌آموزان آملی در کشور و جهان در زمینه‌های علمی، تربیتی، فرهنگی و ورزشی بیانگر قدرت بالای فرهنگیان و تعامل بالای خانواده‌ها با آموزش و پرورش شهرستان است.

مدیر آموزش و پرورش آمل درد ادامه این بازدید با اشاره به تلاش نماینده مردم آمل در سطح کشور، سهم آموزش و پرورش آمل در تخصیص پروژه‌های ملّی، ساخت مدارس جدید و بهسازی مدارس افزایش بی‌سابقه‌ای بیان کرد.

حمید محمد نسب با بیان اینکه آموزش و پرورش با توجه به گستردگی آن در تمامی سطوح جامعه از حساسیتی خاصی برخوردار است، افزود: این نگاه مسئولانه تمامی صاحب نظران و مدیران ارشد را برای رشد و بالندگی بیشترش در سطح جامعه، می‌طلبد.

وی به حضور صمیمی دکتر یوسفیان در جمع معلمان نمونه شهرستان آمل اشاره داشت و گفت: جایگاه فرهیختگان و جامعه عزیز فرهنگی، برای نماینده شایسته این شهر، بسیار ویژه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر