کد خبر: 99554 A

رئیس بیمارستان فوق تخصصی چشم میناگر بابل خبر داد:

با راه‌اندازی بخش تخصصی چشم اعمال جراحی مرتبط با چشم باامکانات پیشرفته انجام شده و به مردم سرویس داده می‌شود.

ایلنا: رییس بیمارستان فوق تخصصی چشم میناگر بابل گفت: بزرگ‌ترین بیمارستان فوق تخصصی چشم شمال کشور در بابل برای ارائه خدمات به شهروندان راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا از بابل، دکتر محمد تقی‌پور افزود: مرکز فوق تخصصی چشم میناگر بابل با همت والای خیرین این شهر و خانواده مرحوم میناگر راه اندازی شده است که در حال حاضر این بیمارستان، مجهز‌ترین مرکز چشم شمال کشور است که به تجهیزات مدرن و پیشرفته روز دنیا مجهز است.

وی بیان کرد: چشم پزشکان مجرب و کارآزموده در این مرکز فوق تخصصی در بابل مشغول به فعالیت شده‌اند.

وی مساحت بیمارستان فوقتخصصی چشم می‌ناگر بابل را دو هزار و ۵۰۰م‌تر مربع در دو طبقه خواند و گفت: در این بیمارستان، دو اتاق عمل برای جراحی‌های بزرگ چشمی و همچنین ۱۳ تخت بستری و چهار تخت ایزوله تعبیه شده است.

تقی‌پور اظهار داشت: تلاش کردیم تا با وجود اتاق عمل و امکانات موجود، میزان اقامت و بستری بیمار در این مرکز به حداقل برسد.

وی به حضور تجهیزات مدرن چشم پزشکی در مرکز میناگر اشاره کرد و افزود: با راه‌اندازی بخش تخصصی چشم اعمال جراحی مرتبط با چشم با امکانات پیشرفته انجام شده و به مردم سرویس داده می‌شود.

به گفته وی، بیمارستان فوق تخصصی چشم می‌ناگر بابل با بسیاری از سازمان‌های بیمه طرف قرار داد است.

وی از افزایش تخت هایبیمارستان فوق تخصصی چشم و انتقال درمانگاه چشم به این مرکز خبر داد و افزود: از این پس بیماران مبتلا به امراض چشمی در استان و شمال کشور می‌توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند تا از مراجعه آن‌ها به سایر شهر‌ها، و خارج استان جلوگیری شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر