کد خبر: 99670 A

در سومین روز از هفته دولت؛

هفته همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره دوشهید بزرگوار نظام جمهوری اسلامی و سومین روز دولت 70 کارمند نمونه نهادها و ادارات آمل تجلیل شدند.

ایلنا: هفته همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره دوشهید بزرگوار نظام جمهوری اسلامی و سومین روز دولت ۷۰ کارمند نمونه نهاد‌ها و ادارات آمل تجلیل شدند.

به گزارش ایلنا از آمل، سرپرست فرمانداری ویژه آمل ظهر امروز در جشنواره شهید رجایی که در سالن ششم بهمن مجتمع فرهنگی هنری ولی‌عصر (عج) برگزار شد، یادآور شد: با توجه به تلاش و کوشش خدمتگزاران نظام اسلامی جهت خدمت‌رسانی به مردم قدردانی برای آن‌ها سهم ناچیزی است.

شعبانعی واحدی با تاکید بر اینکه کارمندان در عرصه خدمت‌گزاری باید ۸۰ ساعت فکر و ۲۰ ساعت کار کنند، اظهار داشت: در این عرصه از نظام شما وظیفه دارید به طور عالمانه، معتمدانه و عاملانه به مردم خدمت‌رسانی ارائه دهید.

وی با بیان اینکه خدمات‌رسانی به مردم کشور ما از تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: قدم در این عرصه ادامه راه شهدا و امام راحل است که برای رفاه حال و رفع مشکلات مردم صورت می‌گیرد.

واحدی بیان دشت: تلاش و خدمات‌رسانی به مردم از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، سه قوای مقننه، مجریه و قضائیه و هر کدام از ارگان‌های دولتی جای تشکر و قدردانی دارد.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل با اشاره به تاکیدات امام راحل (ره) بر محوریت عملکرد کارکنان دولتی در دستگاه‌های اجرایی ابراز داشت: ایشان در شش محور خدا باوری، قانون‌مداری، ‌ ساده‌زیستی، اجرای امر به معروف و نهی از منکر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ تفکر بسیجی را برای خدمت‌گزاران عرصه نظام اصل قرار دادند.

وی اضافه کرد: مسئولان باید دیدار با خانواده‌های شهدایی را که برای پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ نظام با رشادت خود طی هشت سال دفاع مقدس خون خود را ایثار کردند، فرهنگ‌سازی کنند.

به گزارش ایلنا: در پایان این جشنواره از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دستگاه اجرایی بر‌تر شهر، سیدجفر رسولی معاون فرماندار آمل، غلامحسین شفیع‌زاده مدیر اداره آب و فاضلاب شهری به عنوان دو مدیر نمونه شهرستان آمل، مجتمع آموزشی فردوسی به عنوان واحد بر‌تر آموزش‌ و پرورش به همراه ۷۰ کارمند نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان آمل با اهدا لوح و تندیس تجلیل به عمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر