کد خبر: 99683 A

فرماندار ساری:

اگر شاهد توسعه در استان هستیم باید به دنبال پروژه‌های بزرگ و کلان در استان باشیم./ 31 پروژه در این شهرستان با هزینه 66 میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

ایلنا: فرماندار ساری از افتتاح ۳۱ پروژه در هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، جواد واحدی در جلسه شورای اداری ساری که در شرکت آرین سعید برگزار شد با اشاره به اینکه پرهیز از اختلافات باید در مرکز استان نهادینه شود اظهار داشت: اگر شاهد توسعه در استان هستیم باید به دنبال پروژه‌های بزرگ و کلان در استان باشیم.

وی ادامه داد: هر دولتی که پای کار می‌آید برای خود برنامه‌هایی دارد که تمامی دستگاه‌های اجرایی باید تابع تصمیمات دولت باشند و با توجه به شرح وظایف ذاتی که دارند کارهای خود را باید به درستی انجام دهند.

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به اینکه سرانه مرکز استان در بحث خدمات دیده نشده است گفت: استاندار باید سرانه ۱.۵ درصدی را در دستورکار شورای برنامه‌ریزی استان قرار دهد.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت یازدهم بحث اقتصادی است و بر معیشت مردم تاکید شده است گفت: دستگاه‌های اجرایی باید بحث مدیریت‌ها را مد نظر قرار دهند.

واحدی در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه‌های افتتاحی در ساری اشاره کرد و افزود: ۳۱ پروژه در این شهرستان با هزینه ۶۶ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

فرماندار شهرستان ساری ادامه داد: از ۳۱ پروژه افتتاحی ۲۷ پروژه عمرانی و ۴ پروژه اشتغال زا افتتاح خواهد شد.

واحدی افزود: ۴ پروژه اشتغال زا از واحدهای تولیدی است که ۲۲ میلیارد ریال هزینه در برداشته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر