کد خبر: 231 A

مدیر توزیع برق شهرستان کمیجان از راه اندازی سامانه ارسال پیامک قبوض برق در این شهرستان برای نخستین بار در سطح استان خبر داد.

كمیجان - ایلنا: مدیر توزیع برق شهرستان کمیجان از راه اندازی سامانه ارسال پیامک قبوض برق در این شهرستان برای نخستین بار در سطح استان خبرداد.

مهندس مجید مامقانی نژاد با اعلام این خبر افزود: توزیع قبوض مشترکین مصارف سنگین و دیماندی از طریق سامانه پیامک در سطح شهرستان کمیجان برای این دسته از مشترکین ارسال می شود.

وی گفت: سامانه ارسال توزیع قبوض برق مصرفی مشترکان این شرکت با شماره 30005121به منظور مدیریت مصرف و اصلاح فرهنگ صرفه جویی، ارتقای سلامت اداری با استفاده از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و همچنین تسریع در ارائه خدمات مناسب به مشترکان راه اندازی شده است.

مهندس مامقانی نژاد تصریح کرد: ارائه این خدمت در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و به منظور رفاه حال مصرف‌کنندگان برق صورت گرفته واین دسته از مشترکین در سطح شهرستان كمیجان می‌توانند در هر لحظه از شبانه‌روز که نیاز به اطلاع از مصرف و مبلغ بهای برق مصرفی خود داشته باشند از طریق سیستم پیام کوتاه این شرکت مطلع شوند.

وی مدیریت موثر و ساده تر بدهی های معوقه، امکان ارائه خدمات بهینه و متنوع در جهت تحقق ایده مشتری مداری، بکارگیری سیستم های نوین ارتباطی ودر اختیار بودن اطلاعات مربوط به میزان مصرف، پرداخت مشترکین واخطار قطع برق را از جمله مزایای راه اندازی سامانه ارسال پیامک قبوض برق عنوان کرد.

مهندس مامقانی نژاد خاطر نشان کرد: تكریم ارباب رجوع در نظام اداری یكی از مهم‌ترین اهداف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی است زیرا ارباب رجوع زمانی تكریم می‌شود كه كارش به خوبی و در كمترین زمان انجام شود كه در این راستا راه اندازی سامانه پیام کوتاه موجبات این امر را برای مشترکین برق استان فراهم می سازد.

وی تصریح کرد: با راه اندازی سامانه پیامک برای مشترکین برق شهرستان کمیجان مبالغ وصولی بدهی مشترکان رشد قابل توجهی داشته است.

درشرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از سال 88 سامانه پیامک فعال راه اندازی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر