کد خبر: 43123 A

توزیع برنج بیش از نیاز مردم این استان در حال انجام است./بیش از 70 درصد نیاز برنج مردم باید از تولیدات با كیفیت داخلی تامین شود اما متاسفانه مردم تمایل بسیار زیادی به خرید برنج هندی دارند.

اراك - ایلنا: معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزی گفت: توزیع برنج بیش از نیاز مردم این استان در حال انجام است.

به گزارش ایلنا عزیزالله صدیقی گفت: هم اكنون روزانه یكصد تن برنج در سطح استان مركزی توزیع می شود كه این رقم 40 تن بیش از نیاز مردم در روزهای عادی است. وی ادامه داد: مردم نسبت به وجود برنج وارداتی هندی به میزان نیاز در استان مركزی اطمینان داشته باشند و با خرید بیش از حد منجر به افزایش قیمت نشوند.

صدیقی اظهار كرد: بیش از 70 درصد نیاز برنج مردم باید از تولیدات با كیفیت داخلی تامین شود اما متاسفانه مردم تمایل بسیار زیادی به خرید برنج هندی دارند. وی یادآور شد: رستوران ها نیز به دلیل ذائقه مردم مجبور به خرید برنج های هندی هستند كه این امر موجب افزایش تقاضای برای این نوع برنج شده است. معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزی ادامه داد: برنج آرژانتینی نیز در نمایشگاه بهاره توزیع خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر