کد خبر: 6346 A

به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی و به دنبال تنظیم نهایی سند کاهش طلاق در استان، اولین دوره آموزشی جهت آشنایی دختران تحت حمایت این نهاد با شیوه صحیح زندگی مشترک و اثرات مخرب طلاق برگزار شد.

ایلنا: به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی و به دنبال تنظیم نهایی سند کاهش طلاق در استان، اولین دوره آموزشی جهت آشنایی دختران تحت حمایت این نهاد با شیوه صحیح زندگی مشترک و اثرات مخرب طلاق برگزار شد.

مجید مشهدی معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی در گفتگو با ایلنا گفت: این سند توسط استانداری مرکزی تنظیم و به هر کدام از سازمان‌ها وظایفی دراین خصوص محول شده است.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی به عنوان یک نهاد موفق در امر آموزش به خانواده‌ها وظیفه آموزشی را در این خصوص عهده دار می‌باشد که در اولین دوره آموزشی به ۲۰۰ نفر از دختران بین ۱۸ تا ۳۰ سال توسط مربیان کارآزموده توسط این نهادآموزش‌های لازم داده شده است.

وی کمیته امداد امام خمینی (ره) را به عنوان یک نهاد خدمتگزار دانست و تصریح کرد: این نهاد مردمی با
ارائه آموزش های مختلف به جوانان تحت حمایت در حین ازدواج و بعد از آن توانسته است طلاق را در بین این جوانان تاحد زیادی کاهش دهد که آمار منتشر شده از سوی این نهاد گواه بارزی بر این مطلب است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی همچنین از آموزش ۲۰۰ نفر از زنان مطلقه و آسیب پذیردر آینده نزدیک توسط این نهاد خبر داد و افزود: آموزش این قشر از زنان که در معرض آسیب‌های اجتماعی می‌باشند در کاهش اثرات مخرب طلاق در جامعه بسیار اثر گزار خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر