کد خبر: 12761 A

طی 15 روز اول مهرماه سالجاری بیشترین تردد در استان در محورهای بندرعباس – بندر شهید رجایی و كمترین تردد در محور پارسیان – بندرعباس بوده است.

ایلنا - بندرعباس: طی 15 روز اول مهرماه سالجاری بیشترین تردد در استان در محورهای بندرعباس – بندر شهید رجایی و كمترین تردد در محور پارسیان – بندرعباس بوده است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، مدیركل حمل ونقل و پایانه های هرمزگان اظهار داشت: طی گزارشی كه از دستگاه های تردد شمار برخط (online) مركز مدیریت راه های این اداره كل در محورهای مواصلاتی استان به دست آمده تعداد 299 هزار و 300دستگاه وسیله نقلیه مربوط به محور بندرعباس – بندر شهید رجایی بوده كه از این تعداد 104 هزار و755 دستگاه مربوط به وسایل نقلیه سنگین است سرعت متوسط در این محور 55 كیلومتر در ساعت بوده كه تعداد 5 هزار و 606دستگاه وسیله نقلیه درصد از كل وسائط نقلیه سرعت غیر مجاز داشته اند.

جهانبخش اضافه کرد: طی این 15 روز كمترین تردد در محور پارسیان – بندرعباس با 13هزار و 704 دستگاه وسیله نقلیه بوده كه از این تعداد 2 هزار و 878دستگاه مربوط به وسایل نقلیه سنگین است. سرعت متوسط در این محور 84 كیلومتر در ساعت بوده كه تعداد 4 هزار و 55 دستگاه وسیله نقلیه درصد سرعت غیر مجاز داشته اند.

وی افزود: در حال حاضر این اداره كل در 16 نقطه از محورهای مواصلاتی استان از جمله محورهای بندر عباس – بندر شهید رجائی وبالعكس بندرعباس – حاجی آباد و بالعكس، بندرعباس – میناب و بالعكس، بندرعباس – بندر پل و بالعكس اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه های تردد شمار کرده كه اطلاعات تردد وسائل نقلیه اعم از سبك و سنگین به صورت online به مر كز مدیریت راه های استان و كشور ارسال می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر