کد خبر: 15620 A

موفقیتی دیگر در راستای ارتقاء خدمات رسانی؛

حفظ و بهبود کیفیت،به حداقل رساندن زمان،طراحی بهتر خدمات، بهبود بهره وری و کارایی و حصول اطمینان از انطباق با الزامات قانونی و الزامات مشتری به طور مؤثر را از جمله اهداف اجرای سیستم مدیریت كیفیت استاندارد بین المللی

ایلنا - بندرعباس: شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در راستای استقرار سیستم های نوین مدیریتی موفق به اخذ سه گواهینامه بین المللی ISO از شرکت TUV-INTERCERT آلمان شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با اعلام این خبر اظهار داشت: این شركت در راستای استقرار سیستم های نوین مدیریتی موفق به اخذ گواهینامه استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلیOHSAS18001:2007 در قالب استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شد.

"عبدالعظیم نجیبی"افزود: به منظور استمرار و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و بهره وری مطلوب از امکانات، افزایش کیفیت مطابق استانداردهای بین المللی و بهبود در روش های کار در سیستم، این شرکت موفق به اخذ همزمان سه گواهینامه مذكور از شرکت TUV-INTERCERT آلمان شده است.

وی ایجاد قابلیت دستیابی، حفظ و بهبود کیفیت،به حداقل رساندن زمان،طراحی بهتر خدمات، بهبود بهره وری و کارایی و حصول اطمینان از انطباق با الزامات قانونی و الزامات مشتری به طور مؤثر را از جمله اهداف اجرای سیستم مدیریت كیفیت استاندارد بین المللی عنوان كرد و گفت: در این سیستم یك رویكرد فرآیندی طی مراحل توسعه، اجرا و بهبود اثر بخشی سیستم مدیریت كیفیت، به منظور افزایش رضایت مشتری از طریق برآورده شدن خواسته های مشتری ترغیب می شود.

نجیبی اظهارداشت: سیستم مدیریت زیست محیطی نیز الزاماتی را برای یك سازمان مشخص می كنند تا بتواند نسبت به توسعه و اجرای خط مشی و اهداف كلان خود با در نظر گرفتن الزامات قانونی و دیگر الزامات مورد توافق سازمان و با استفاده از اطلاعات راجع به جنبه های بارز زیست محیطی اقدام نماید.

به گفته این مقام مسوول؛ سیستم مدیریت ایمنی یك سری استاندارد و الزاماتی را مشخص می كند تا سازمان قادر به كنترل ریسكهای ایمنی و بهداشت شغلی بوده و عملكرد ایمنی و بهداشت شغلی خود را بهبود بخشد.

گفتنی است؛ استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت از اوایل سال گذشته با مشاركت پرسنل شركت آب و فاضلاب استان هرمزگان آغاز و دراسفند ماه سال جاری ضمن استقرار سیستم و انجام دو مرحله ممیزی (پیش ممیزی و ممیزی نهائی) موفق به اخذ گواهینامه شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر