کد خبر: 37090 A

معاون برنامه ریزی سازمان بنادر و دریانوردی:

تا به امروز بیش از 46 میلیارد تومان تسهیلات صفر درصد برای استان هرمزگان تصویب شده و بیش از 36 میلیارد تومان در این ارتباط یارانه پرداخت شده است.

ایلنا - بندرعباس: معاون برنامه ریزی، اداری و مالی سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم بهره برداری از 11 فروند شناور مدرن مسافری در بندر شهید حقانی بندرعباس گفت: برای خرید شناورهای مسافری تسهیلات با سود صفر درصد پرداخت می شود.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمد رضا امامی درحاشیه این مراسم ضمن قدردانی از تصمیم شجاعانه و خردمندانه استاندار هرمزگان در خصوص جمع آوری شناورهای فرسوده اظهار داشت: کمیته ساماندهی مسافرت های دریایی پس از خروج شناورهای فرسوده، افزایش شناورهای استاندارد را در چرخه حمل و نقل دریایی استان در دستور کار قرار داد و درحال حاضر10 فروند آن در کمیته وجوه اداره شده سازمان تصویب شده که پس از طی مراحل بانکی در اختیار تعاونی ها قرار می گیرد.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی سازمان بنادر و دریانوردی خاطر نشان کرد: تا به امروز بیش از 46 میلیارد تومان تسهیلات صفر درصد برای استان هرمزگان تصویب شده و بیش از 36 میلیارد تومان در این ارتباط یارانه پرداخت شده است.

امامی اظهار داشت: با توجه به طرح مشترکی که با هماهنگی استانداری هرمزگان و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی برنامه ریزی شده است پیش بینی می شود در قالب طرح حمل مسافر دریایی استان هرمزگان با برخورداری از بنادر ها و توسعه شتانان بندری همچون گذشته بعنوان اصلی ترین پایگاه مسافرت های دریایی پذیرای هموطنان باشد در این راستا تاسیس زیر ساخت ها و تجهیز رو بناها با قدرت در دست پیگیری است که به تدریج مردم آثارش را خواهند دید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر