کد خبر: 6592 A

انتقال میراث گرانبهای مقاومت در برابر تهدید های نرم دشمنان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

ایلنا - بندرعباس: شرکت سهامی آب منطقه ای هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمعه بذرافشان از همکاران این سازمان نمایشگاهی با عنوان "یادواره شهید جمعه بذرافشان" برگزار نموده است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، مدیر عامل آب منطقه ای هرمزگان در این خصوص گفت: این نمایشگاه به منظور ارج نهادن به مقام و منزلت شهیدان و غیور مردان هشت سال دفاع مقدس و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره تنها شهید این سازمان شهید جمعه بذرافشان برگزار شده است.

وی در خصوص اهمیت برگزاری نمایشگاه در هفته دفاع مقدس گفت: برای گسترش فرهنگ و اندیشه های دفاع مقدس و یادآوری رشادت ها و دلاوری های این رزمندگان در جنگی نا عادلانه برای دفاع از مرزهای میهن اسلامی برپایی چنین نمایشگاه هایی از اهمیت خاصی برخوردار است.

مهندس زیر راهی همچنین هدف از برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس را انتقال میراث گرانبهای مقاومت در برابر تهدید های نرم دشمنان به نسل جوان دانست و گفت: نسل جوان باید با حماسه های دفاع مقدس بیش از پیش آشنا شود تا بتوانند روحیه  ایثار و فداکاری را در خود تقویت کرده و در مقابل تهدید ها و تهاجمات قدرت های زورگو از میهن اسلامی خود پاسداری کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر