کد خبر: 6637 A

تحقق کار شایسته با درنظر گرفتن اصول قرآنی در عرصه کار و تولید را از جمله اهداف برگزاری هشتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قران کریم ویژه کارگران

ایلنا - بندرعباس: نفرات برتر هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارگران، تعاونگران و بازنشستگان هرمزگان معرفی شدند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، مسئول امور فرهنگی این اداره کل گفت: این دوره از مسابقات در سه رشته قرائت، حفظ و مفاهیم در دو گروه خواهران و برادران از مقطع دبیرستان به بالا برگزار و برگزیدگان به مرحله نهایی که دیماه امسال در تهران برگزار خواهد شد، معرفی می شوند.

"سالاری" افزود: در رشته قرائت برادران "محمد کارگر" از شرکت آب و فاضلاب، "ابوذر ساجدی نیا" از موسسه مکین (اسکله شهید رجایی) و محمد روان غازیانی شرکت آلومینیوم المهدی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی اضافه کرد: در رشته قرائت گروه خواهران نیز " فاطمه مسعودی" (بهزیستی حاجی آباد) مقام اول، "خدیجه موسوی" (شرکت کشتیرانی) مقام دوم و کلثوم هاشمی پور(شرکت توزیع برق) مقام سوم را کسب کردند.

به گفته ی سالاری، در رشته حفظ 5 جز نیز "علی زرهی" بعنوان نفر اول شناخته شد.

مسئول امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه بیان داشت: " عباس کمالی"(شرکت توزیع برق)، "ذبیح الله جمالی" (شرکت خلیج پژم) و "عبدالوهاب ارجمند" (شرکت آب وفاضلاب شهری) به ترتیب بعنوان نفرات اول تا سوم رشته مفاهیم برادران انتخاب شدند.

وی اظهار داشت: در رشته مفاهیم خواهران نیز "زهرا مسعود پور(منطقه 6 عملیات انتقال گاز)، "بتول سالاری"(بهزیستی میناب) و "زهره پاکدل"(شرکت آلومینیوم المهدی) رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.

محمد کارگر، ابوذر ساجدی نیا، محمد روان غازیانی، فاطمه مسعودی و خدیجه موسوی در رشته قرائت و علی زرهی در رشته حفظ و همچنین عباس کمالی و زهرا مسعودپرور نیز در رشته مفاهیم توانستند در این دوره از رقابتها به مسابقات کشوری راه یابند.

مسئول امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، ارج نهادن به ارزش های اعتقادی، ایجاد رقابت سالم، جلب مشارکت کارفرمایان، ارتقای سطح علمی و فرهنگی کارگران و ارائه جامعه آماری نمونه قرآنی، شناسایی آسیب های فرهنگی، نیازهای آموزشی قرآنی،تحقق کار شایسته با درنظر گرفتن اصول قرآنی در عرصه کار و تولید را از جمله اهداف برگزاری هشتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قران کریم ویژه کارگران عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر