کد خبر: 67448 A

منصوری خبر داد:

با برنامه ریزی‌های انجام شده در شورای روابط عمومی‌های استان امسال کلیه فعالیت‌های مجموعه روابط عمومی‌ها یکپارچه و در جهت ارتقا جایگاه این مجموعه هدایت می‌شود.

ایلنا: در سال جدید با برنامه‌های تدوین شده و طبق یک جدول زمان‌بندی در جهت یکپارچه‌سازی فعالیت‌های این مجموعه بزرگ حرکت کرده و از هیچ کوششی در این مسیر دریغ نخواهیم ورزید.

 به گزارش ایلنا از بندرعباس، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده در شورای روابط عمومی‌های استان امسال کلیه فعالیت‌های مجموعه روابط عمومی‌ها یکپارچه و در جهت ارتقا جایگاه این مجموعه هدایت می‌شود.
محمد امین منصوری در گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان از تشکیل کمیته‌های تخصصی در شورای روابط عمومی‌های استان خبر داد و اظهار داشت: مسئولین کمیته‌های تخصصی از میان اعضای شورا مشخص شده‌اند و اعضای این کمیته‌ها نیز از بین مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرای تعیین می‌شوند.
وی اضافه کرد: کمیته‌های تشکیل شده در۶ محور شامل آموزش، تحقیقات پژوهش و ارزشیابی، انتشارات و تبلیغات، برنامه و بودجه، ارتباطات و همچنین رفاهی هستند که باید با همکاری همه اعضا، برنامه‌های تعیین شده در هر کمیته به انجام برسد.
وی گفت: در سال جدید با برنامه‌ها تدوین شده و طبق یک جدول زمان بندی در جهت یکپارچه سازی فعالیت‌های این مجموعه بزرگ حرکت کرده و از هیچ کوششی در این مسیر دریغ نخواهیم ورزید.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان در ادامه از برگزاری مراسم روز روابط عمومی در استان هرمزگان خبر داد و بیان داشت: اواخر اردیبهشت ماه این مراسم با هدف تقدیر از مدیران پر تلاش روابط عمومی استان برگزار می‌شود.
منصوری خاطر نشان کرد: هر ساله همایش‌ها و جشن‌های زیادی به مناسبت‌های مختلف با تلاش و مدیریت روابط عمومی‌ها برگزار می‌شود اما در روز روابط عمومی آنطور که باید از زحمت‌کشان این برنامه‌ها تقدیر نمی‌شود که امیدواریم امسال با برگزاری مراسمی با شکوه، پیام خداقوت خود را به روابط عمومی‌های استان برسانیم.
قابل ذکر است در پایان این گردهمایی اعضای کمیته‌های تخصصی شورای روابط عمومی‌ها مشخص شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر