کد خبر: 94451 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد:

با توجه به رویکرد جدید اداره کل ارشاد اسلامی استان امیدواریم که در آینده‌ای نزدیک شاهد تحولات و پیشرفت‌های عظیم در حوزه‌های مختلف فرهنگ و هنر هرمزگان باشیم.

ایلنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در مراسم ضیافت افطاری که با حضور جمعی از هنرمندان پیشکسوت و فعالان هنری، مطبوعاتی و رسانه‌ای برگزار شد، گفت: سرمایه‌های اصلی حوزه فرهنگ، هنرمندان هستند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بندرعباس، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی در این مراسم که با همکاری مدیریت فرهنگ سرای طوبی و داشگاه جامع علمی – کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس برگزار شد افزود: حضور هنرمندان فعال و تأثیرگذار هر رشته در کنار هم می‌تواند نقش بسزایی در ایجاد مودت و دوستی بین اهالی فرهنگ و هنر هرمزگان داشته باشد.

وی اذعان داشت: هنرمندان سرمایه‌های اصلی و واقعی عرصه فرهنگ و هنر هرمزگان است و ایجاد اشتراک نظر و عقیده و ارتباط بین نسل‌های مختلف هنرمندان مستلزم گردهمایی‌های مشترک با رویکرد هم افزایی استعداد‌ها و توانمندی‌هاست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اظهار کرد: طی چند ماه اخیر چندین جلسه مشترک و مجزا با دیدگاه بررسی وضعیت فرهنگ و هنر استان و اتخاذ راهکار‌ها و سیاست‌های مناسب منطبق با دیدگاه هنرمندان استان در رشته‌های مختلف برگزار شده است که نظرات، دیدگاه‌ها، انتقادات و پیشنهادات مطرح شده پس از کار‌شناسی دقیق و اصولی در سرلوحه کار بخش‌های مختلف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان قرار گرفته است.

مرشدی عنوان کرد: با توجه به رویکرد جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ارتباط با هنرمندان بسیار امیدوار خواهیم بود که در آینده‌ای نزدیک شاهد تحولات و پیشرفت‌های عظیم در حوزه‌های مختلف فرهنگ و هنر هرمزگان باشیم.

یادآور می‌شود، در این مراسم برنامه‌های مختلفی از جمله شعر خوانی، اجرای قطعات موسیقی سنتی با موضوع رمضان و... برگزار شد که مورد استقبال هنرمندان و اهالی فرهنگ، هنر و رسانه قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر