کد خبر: 11042 A

در دومین روز از برگزاری نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان در بخش جنبی نمایش" قصه گرگ گرسنه" توسط «گروه نمایشی گپ» به کارگردانی مهدی مسلمی با حضور دانش آموزان در مجتمع فرهنگی هنری جوان کبودرآهنگ به روی صحنه رفت.

ایلنا-همدان: در دومین روز از برگزاری نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان در بخش جنبی نمایش" قصه گرگ گرسنه" توسط «گروه نمایشی گپ» به کارگردانی مهدی مسلمی با حضور دانش آموزان در مجتمع فرهنگی هنری جوان کبودرآهنگ به روی صحنه رفت.

به گزارش ایلنا؛ محمد مسلمی در حاشیه اجرای این نمایش گفت: آموزش هایی که از طریق تئاتر به کودکان و نوجوانان ارائه می شود به مراتب تاثیر گذارتر از دیگر موارد آموزشی است.

مسلمی افزود: تئاتر همانند کتاب می تواند نقش آموزشی و پرورشی داشته باشد و نمایش در اغلب موارد ابزار تعلیمی برای آموزش اصول و قواعد شهروندی به کودکان است و باعث کمک به رشد اعتماد به نفس بچه ها و بالا بردن توانایی آنان خواهد شد.

وی همچنین با تاکید بر نقش هدایتی تئاتر و نمایش در تخیلات کودکان بیان کرد: تئاتر کودک برخوردهای عینی کودک را با واقعیت دنیای پیرامونش بیشتر و بیشتر می کند تا کودکان به بینش درستی از زندگی برسند.

نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از 16 تا 22 مهر ماه برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر