کد خبر: 15649 A

دبیرخانه سومین جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس در استان همدان، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه را تا پایان آذر ماه اعلام کرد.

همدان - ایلنا: فراخوان ارسال آثار از هفته دفاع مقدس امسال آغاز شده است ضمن اینکه؛ این جشنواره با هدف جمع آوری خاطرات رزمندگان، ثبت وقایع دوران دفاع مقدس و نشر آن‌ها در استان همدان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از همدان، این فراخوان در ۸ موضوع شامل؛ خاطرات کردستان، خاطرات رزمندگان (ارتش، سپاه، بسیج، جهاد سازندگی، نیروی انتظامی و...)، خاطرات مربوط به نقش اقشار (روحانیت، بانوان، امدادگران و...)، خاطرات شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بمباران شهر‌ها، خاطرات مربوط به اعزام جبهه، صحنه‌های نبرد، ایثار، شجاعت، شهادت، معنویت، شوخ طبعی و...، خاطرات ارسال کمک‌های مردمی و پشتیبانی از جبهه و جنگ، راهیان نور است.

گفتنی است؛ شرکت در این جشنواره برای عموم مردم و همچنین خانواده‌های شهدا، رزمندگان، ایثارگران و علاقمندانی که از جبهه‌های حق علیه باطل در قالب کاروان‌های راهیان نور بازدید کرده‌اند و همچنین افرادی که خاطرات بازگو شده را به رشته تحریر در می‌آورند آزاد است.

شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی: همدان - بلوار بعثت - شماره۳۰۲ - اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، صندوق پستی ۶۵۱۶۷-۶۹۸، پست الکترونیک به نشانی sajed. hamedan@gmail. com و یا شماره نمابر ۸۲۵۶۴۵۰ ارسال کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۲۷۹۰۰۰ و ۸۲۵۶۶۳۶ تماس حاصل کنند.

همچنین در بخش‌های مختلف آثار برگزیده شناسایی و معرفی می‌شوند ضمن اینکه؛ جوایزی به آن‌ها اهدا خواهد شد و آثار منتخب جشنواره نیز در قالب کتابی تهیه می‌شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر