کد خبر: 20464 A

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان همدان از برگزاری طرح بصیـــرت عاشــورایی در جوار امامزادگان استان همدان در دهه اول ماه محرم خبر داد.

ایلنا-همدان: حجت الاسلام والمسلمین محمدصالحی با اشاره به اینکه ایجاد بصیرت عاشورایی با استفاده از بیانات مقام معظم رهبری‌(مدظله‎العالی) و امام راحل(ره) یکی از اهداف این ویژه برنامه است اظهارداشت:طرح بصیـــرت عاشــورایی در جوار امامزادگان استان همدان در دهه اول ماه محرم برگزار می شود.

صالحی با بیان اینکه تبیین جایگاه حکومت اسلامی و نقش ولایت فقیه در اداره جامعه اسلامی و بیان صحیح وقایع نهضت حسینی و روشنگری نسبت به خرافات و انحرافات از جمله اهداف برگزاری طرح بصیرت عاشورایی است افزود: این طرح در 63 بقعه متبرکه استان برگزار می شود.

وی از اعزام 60 مُبلغ در این ایام خبر داد و گفت:برپایی خیمه های معرفت در پنج بقعه با حضور مبلغین و کارشناسان مذهبی برای پاسخگویی به سوالات مذهبی، برپایی نمایشگاه، غرفه نقاشی کودکان، مشاوره خانواده و غرفه قرآن بخوانید،جایزه بگیرید برای کودکان از دیگر برنامه های دهه اول محرم است.

صالحی تقویت باورهای دینی و تعمیق نهضت حسینی در جامعه و اجرای صحیح نیات واقفین مختص عزاداری امام حسین(علیه السلام) را از دیگر اهداف ویژه برنامه بصیرت عاشورایی بیان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر