کد خبر: 20466 A

مدیرکل اوقاف همدان:

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان همدان گفت: حضرت امام خمینی(ره) تفکر بسیج و بسیجی بودن را به ملت ایران هدیه داد.

ایلنا-همدان: مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان همدان در جمع اعضاء شورای پایگاه شهید باهنر این اداره با اشاره به اینکه تفکر بسیج و بسیجی بودن از برکات وجود حضرت امام خمینی(ره) است افزود: در قاموس ملت ایران با وجود تفکر انقلابی و بسیجی، شکست جایی ندارد.

به گزارش ایلنا وی با بیان اینکه پایگاه های بسیج باید روحیه و تفکر بسیجی را در جامعه حفظ کنند افزود: بسیج سن و سال نمی شناسد و هرکس تقوی و ایمان بیشتری داشته باشد قطعاً بهره بیشتری از این روحیه کسب کرده است.

حجت الاسلام صالحی گفت: بسیجی مرد روزهای سخت و دشوار است و به هیچ عنوان خستگی در او راه ندارد و همین بسیجیان هستند که با شجاعت، ایمان و علم و درایت خود مستکبرین جهان را متحیر خود ساخته اند و پیشرفت و اقتدار ملت ایران مدیون تفکر بسیج است.

در ادامه این جلسه جانشین فرمانده پایگاه شهید باهنر اداره کل اوقاف و امورخیریه استان همدان اظهار داشت: ولایت و رهبری در کشور ما محور انسجام و اتحاد است و ما باید در حول این محور استوار و پایدار باشیم تا دشمن را به زانو درآوریم.

حمید ترکمان آگاهی و بصیرت در برابر ترفندها و حیله های دشمنان انقلاب اسلامی را از ضروریات حال حاضر جامعه دانست و افزود: تا لحظه ای که ملت ایران در کنار ولایت و رهبری هستند و با جان و دل مطیع امر مقام معظم رهبری(ره) باشند هیچ آسیبی به این انقلاب و نظام مقدس اسلامی وارد نخواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر