کد خبر: 45729 A

معاون سیاسی و امنیتی سابق استانداری همدان:

به معاونان سیاسی پیش از خود احترام می گذارم ولی به هیچ جریان یا فردی وابستگی نداشته و با سفارش هیچ گروه یا فردی به صحنه نیامده ام که با توصیه آنها از مسئولیت کناره گیری کنم.

ایلنا-همدان: معاون سیاسی و امنیتی سابق استانداری همدان، در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان و با ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت، جابجایی‌های مدیریتی را امری عادی در خدمتگزاری به مردم بیان کرد و گفت: به معاونان سیاسی پیش از خود احترام می گذارم ولی به هیچ جریان یا فردی وابستگی نداشته و با سفارش هیچ گروه یا فردی به صحنه نیامده ام که با توصیه آنها از مسئولیت کناره گیری کنم.

به گزارش ایلنا؛ علی اکبر فامیل کریمی با اشاره به اجرای صدها طرح امنیتی در استان اضافه کرد: استان همدان از توانمندی‌های خوب و قابل قبولی در حوزه انتظامی برخوردار است.

معاون سیاسی و امنیتی سابق استان در ادامه با اشاره به عملکرد کمیسیون کارگری استان گفت: با همکاری و تعامل این کمیسیون نتایج خوبی در حوزه مشکلات کارگری به خصوص کارخانه کیوان و شرکت سامیکو صنعت به دست آمده است.

فامیل کریمی اضافه کرد: سرریز ناامنی ها در برخی استان ها وارد استان همدان می شود و شورای تامین استان با تصمیمات کلان امنیت عمومی و روانی در جامعه ایجاد کرده است.

وی همچنین به مطالبات و نیازهای گسترده مردم در حوزه درمان اشاره و تصریح کرد: در این حوزه نیازمند فعالیت گسترده و پاسخوگیی به مردم هستیم.

وی، صداقت و نگاه برادرانه را آرمان انقلاب و شهدا دانست و اظهار داشت: در هر مسئولیتی به این آرمان ارزشمند وفادار خواهم بود.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: نظام جمهوری اسلامی به مردم، عزت و شرافت بخشیده که در سایه آن شهیدان پرورش یافته اند.

عطاالله سلطانی صبور، بزرگترین دستاورد انقلاب را خون شهدا و آرمان مجاهدان در راه حق دانست و اضافه کرد: این انقلاب با خون شهدا در راستای عدالت ورزی آبیاری شده است.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر