کد خبر: 80629 A

فرماندار شهرستان تویسرکان با تأکید بر اینکه انتخابات یک تکلیف و امتحان بزرگ الهی است، گفت: بر همگان واجب است در این آزمون خطیر و سرنوشت‌ساز برای خلق حماسه سیاسی حضوری چشمگیر داشته باشیم.

ایلنا-همدان: حسین‌علی شرکائی  با تأکید بر اینکه یکی از افتخارات ما برگزاری انتخابات است، گفت: کشور ما یکی از دموکرات‌ترین کشورهای دنیاست و نمونه بارز آن تعیین سرنوشت کشور به دست خود مردم است.

به گزارش ایلنا از همدان؛ فرماندار شهرستان تویسرکان با بیان اینکه همه باید قانون‌مدار و با مسئولیت‌پذیر باشیم، افزود: تمام ارکان شهرستان با نزدیک شدن به روز موعود برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در شهرستان اهتمام داشته باشند.

وی تأکید کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان برای برگزاری انتخاباتی حماسه‌آفرین و ارائه خدمات مطلوب به مردم از همه حیث آمادگی کامل داشته باشند.

شرکائی در ادامه گفت: دشمنان نظام هیچ‌گاه نتوانستند حضور آگاهانه و با بصیرت مردم ایران را در صحنه تحمل کنند و همیشه تلاش دارند با خدعه‌های ننگین این حضور را کمرنگ و میزان بودن رأی مردم را کم‌اثر جلوه دهند.

وی افزود: اما ملت بیدار و ولایی ایران اسلامی با بیداری و همدلی از آرمان‌های انقلاب با حضوری هوشمندانه صیانت و دفاع کردند و استکبار را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشتند.

فرماندار تویسرکان در ادامه بیان داشت: مسئولان امر باید در انتخابات بی‌طرف عمل کنند و رعایت قانون را سرلوحه کار قرار دهند.

وی تأکید کرد: مردم ولایتمدار تویسرکان همانند همیشه با مشارکت حداکثری خود و انتخاب فردی اصلح همراه با مردم سراسر کشور اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به رخ دنیا خواهند کشید.

شرکائی خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و خلق حماسه‌ سیاسی در شهرستان تویسرکان مهیا است.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌ رو، افزود: همزمان با سراسر کشور انتخابات یازدهمین انتخابات ریاست جمهور و چهارمین انتخابات شورای اسلامی، انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان تویسرکان برگزار می‌شود.

فرماندار تویسرکان به فعالیت 17 هیئت نظارت، اجرایی و بازرسی در سه انتخابات فرارو در تویسرکان اشاره کرد و افزود: 2 هزار و 980 نفر وظیفه اجرای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی تویسرکان را بر عهده دارند.

وی افزود: برای جمع‌آوری آراء مردم 135 شعبه در خصوص سه انتخابات در 24 خرداد ماه سال جاری در سطح شهر و روستا تویسرکان پیش‌بینی شده است.

شرکائی با اشاره به رقابت کاندیداهای شورای شهر و روستا در سطح شهرستان ابراز داشت: برای نمایندگی مجلس شوای اسلامی تویسرکان 12 نفر با هم رقابت دارند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر