کد خبر: 80642 A

استاندار همدان:

استاندار همدان گفت: رزمندگان دلاور اسلام همانگونه که در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینده‌اند، امروز هم در 24 خرداد ماه علاوه بر حضور گسترده خود در صحنه، دیگران را نیز به این حماسه بزرگ دعوت می‌کنند.

ایلنا-همدان: علی محمد آزاد هیچ کس نباید از حضور در این صحنه عقب بماند، چرا که عقب ماندن از این صحنه موجب حسرت و پشیمان می‌شود

استاندار همدان در ادامه با بیان اینکه در انتخابات باید به فرد اصلح رای داد و او را انتخاب کرد، بیان داشت: برمبنای شاخص‌هایی که مقام معظم رهبری فرمودند، باید فردی که به درد نظام می‌خورد، انتخاب شود و نظام و مردم دو رکن جدانشدنی از یکدیگر هستند.

وی با بیان اینکه پس از دوران دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی دشمن هرگز دست از سر ملت ایران برنداشته و امروز به صورتی دیگر به صحنه آمده است، بیان داشت: دشمن دیگر با تجهیزات جنگی و نظامی به عرصه نیامده بلکه روش خود را تغییر داده است.

آزاد تصریح کرد: نقطه اتکای مردم فرهنگ و اعتقادات آنان است و دشمن از طریق تهاجم فرهنگی سال‌هاست که علیه ملت ایران کار می‌کند و با ترفندهای مختلف در زمینه آداب و رسوم سعی دارد باورهای ملت را تضعیف کرده و باورهای مردم را به نظام تخریب کند که در این زمینه همه باید هوشیار و مواظب باشند.

وی ادامه داد: آنچه که امروز نظام اسلامی را سرافراز نگه داشته و علی‌رغم توطئه‌های دشمنان، کشور همچنان مقتدر و پابرجاست حضور مردم در تمام صحنه‌ها و مقاومت آنها است و اگر حضور مردم در تمام صحنه‌ها نبود، به طور یقین در دوران دفاع مقدس و در سایر عرصه‌ها کشور به پیروزی نمی‌رسید.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: اگر حضور و مقاومت ملت نبود، نمی‌شد تحریم‌ها را تحمل کرد و در فتنه سال 88 بعد از تدبیر مقام معظم رهبری و مسوولان نظام، این حضور و مقاومت مردم بود که حماسه 9 دی را رقم زد.

وی بیان داشت: دشمن گمان کرده‌اند با ایجاد تحریم‌ها مردم دست از نظام و انقلاب برمی‌دارند، اما دشمنان بدانند که هرگز نمی‌توانند به خواسته‌ها‌ی خود برسند.

آزاد گفت: 22 بهمن ماه سال گذشته جزو سال‌هایی بود که مردم بیشترین حضور را در صحنه داشتند و یک حماسه بزرگ را بوجود آوردند و امروز به برکت خودباوری ملت ایران، بیشترین پیشرفت‌های علمی در سطح دنیا به ایران اختصاص دارد.

وی با انتقاد از برخی سیاه‌نمایی‌ها و زیرسوال بردن کارنامه نظام بیان کرد: درست است که در کشور مساله گرانی و اشتغال وجود دارد اما باید توانمندی‌ها و دستاوردهای نظام به مردم بازگو شود چرا که کشور، امروز به برکت انقلاب در تمام عرصه‌ها پیشرفت داشته است.

استاندار همدان در پایان سخنانش اضافه کرد: در سال 2014 ایران باید جزو پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا باشد و باید برای دستیابی به این مهم خود را آماده کند.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر