کد خبر: 80653 A

فرماندار شهرستان همدان:

برگزاری انتخابات و خلق حماسه سیاسی تمام و کمال با مردم ولایتمداری است که در انتخابات 24 خرداد با حضور پر شور خود رقم خواهند زد.

حسن قهرمانی‌مطلق اظهار داشت: مراکزی که به عنوان شعب اخذ برگزیده شدند در صورت طولانی شدن تفکیک و شمارش آرا در روز 25 خرداد ماه تعطیل هستند و از ورود افراد غیر مسئول به شعبه جلوگیری می‌شود.

 با بیان اینکه پس از اتمام رای‌گیری ورود و خروج افراد غیر مسئول به شعبه ممنوع است تأکید کرد: نامزدها می‌توانند برابر قانون نماینده خود را برای استقرار در شعب معرفی کنند اما پس از اتمام رای‌گیری از تمام ترددها جلوگیری شده و نماینده کاندیداها باید برای حضور در شمارش آرا قبل از اتمام اخذ رای در شعبه حضور داشته باشند.

قهرمانی‌مطلق از تعطیلی شعب اخذ رای در روز پس از انتخابات خبر داد و گفت: بی‌تردید شمارش آرا در شعب شلوغ اخذ رای بیش از 12 ساعت خواهد بود و در اماکنی که شمارش آرا به روز شنبه پس از انتخابات کشیده شود تا پایان کار شمارش آرا محل شعبه اخذ رأی بسته و به عبارتی تعطیل است.

وی افزود:‌ ایجاد بستر و زیرساخت‌های لازم برای شرکت بیش از 350 هزار واجد شرایط رای در شهرستان همدان توسط دستگاه‌های متولی فراهم شده تا مردم پایبندی خود را با حماسه سیاسی باردیگر به سردمداران و کینه توزان انقلاب اعلام کنند.

فرماندار همدان در جمع مدیران ادارات شهرستان همدان اظهار کرد: همنوایی و بسیج در اجرای کار انتخابات توسط مدیران ادارات شهرستان همدان ارزشمند و قابل تقدیر است.

مسئول پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان همدان نیز گفت: 283 شعبه اخذ رأی در شهرستان همدان پیش‌بینی شده که بیشترین شعب در مدارس و مراکز زیر مجموعه اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 و 2 شهرستان همدان است.

محمد علی محمدی افزود: 17 شعبه نیز در اداره ثبت اسناد، سازمان بهزیستی،‌ استاندارد و تحقیقات، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه بوعلی و آزاد‌، بنیاد شهید،‌ جهاد کشاورزی، هلال احمر، اداره فرهنگ و ارشاد،‌ شهرداری مریانج، بانک کشاورزی، سازمان پایانه‌ها، شرکت‌های آب منطقه‌ای، بیمه ایران و توزیع برق است.

وی در پایان گفت: استفاده از 36 اداره به عنوان شعبه مد نظر قرار گرفته که امکانات مورد نیاز روز اخذ رأی در این مراکز پیش‌بینی و تأمین شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر