کد خبر: 80658 A

معاون سیاسی سپاه انصارالحسین(ع) همدان:

مقام معظم رهبری برای شرکت تمام مردم در عرصه‌های مخالف نقشه‌های راهی را تبیین کرده‌اند و استفاده از این نقشه راه‌ها بستگی به میزان بصیرت مردم جامعه دارد.

ایلنا-همدان: محمود قاسمی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر تقوای سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری تأکید داشته‌اند گفت: فراهم کردن شرایط حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و ایجاد شور انتخاباتی در میان مردم نیز از دیگر فرمایشات رهبری است که مسئولان باید شرایط تحقق آن را فراهم کنند.

معاون سیاسی سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: انتخابات ریاست جمهوری به منزله آبروی نظام است و دعوت از تمام اقشار و گروه‌ها نیز نشان‌دهنده این است که نظام جمهوری اسلامی ایران تأکید بسیاری بر انتخابات با شکوه با حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری دارد.

وی اظهار داشت: صیانت از آراء مردم وظیفه تمام مسئولان کشور است و هیچ کدام از مدیران اجرایی انتخابات ریاست جمهوری اجازه دخالت در امور انتخابات را ندارند.

قاسمی بیان داشت: برخی افراد با بی‌تدبیری برای جلب آراء و یا نفی رقبا دست به سیاه‌نمایی و ایجاد یأس در جامعه می‌زنند که در این میان بانوان فرهیخته می‌توانند با درایت به تبیین اوضاع بپردازند.

*اهمیت انتخابات بی‌مثال است/حضور پرشور باشد

وی زنان را تأثیرگذار در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی دانست و گفت: زنان می‌توانند طبق فرموده مقام معظم رهبری با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در خلق حماسه‌ای بزرگ تأثیرگذار باشند.

معاون سیاسی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه زنان با واژه حماسه بیگانه نیستند گفت: دوران هشت سال جنگ تحمیلی به زنان آموخته که همواره خود را برای حضور در صحنه‌های سخت آماده نگه دارند.

در ادامه معاون فرماندار بهار گفت: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری برای کشور و نظام جمهوری اسلامی از اهمیت بسیاری برخوردار است و بی‌شک زنان بار دیگر با حضور در این حماسه ملی افتخاری دیگر برای کشور رقم خواهند زد.

*بانوان بصیرت‌افزایی کنند

علی‌اکبر سلطانی‌راد نقش بانوان و زنان در همراهی و پشتیبانی از نظام و انقلاب را بی‌بدیل و ارزشمند خواند و گفت: بانوان همواره در طول تاریخ نظام و پیروزی انقلاب اسلامی دوشادوش مردان جامعه نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*ولایتمداری مردم چشم فتنه را از حدقه درآورد

وی در ادامه به حوادث پس از انتخابات 88 و فتنه دشمنان اشاره کرد و افزود: مردم غیور ایران با حضور حماسی خود در نهم دی ضمن حمایت قاطع از رهبری و نظام، خط بطلانی بر همه توطئه‌ها کشیدند و چشم فتنه را از حدقه بیرون آوردند.

معاون فرماندار بهار به وظیفه مسئولان در قبال مردم اشاره و اضافه کرد: مسئولان باید با پیروی از رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های امام راحل (ره) ضمن حرکت در مسیر ولایت تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار گیرند.

*دشمن نسل جوان و دختران را هدف قرار داده است

وی با اشاره به جنگ نرم دشمنان و هدف قرار دادن نسل جوان و دختران جامعه اظهار داشت: دشمن وقتی از جنگ سخت ناکام ماند، با تحلیل‌ها و برنامه‌ریزی‌های مختلف به این نتیجه رسید که باید با جنگ نرم به میدان مقابله وارد شود.

سلطانی‌راد افزود: دشمن نسل جوان و دختران و مادران جامعه ما را هدف اصلی خود معرفی کرده و تمام تلاش خود را در این قشرها تمرکز داده تا نتیجه بگیرد.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر