کد خبر: 80659 A

فرماندار شهرستان تویسرکان:

13 کاندیدا نیز در انتخابات میان‌دره‌ای مجلس در تویسرکان به رقابت می‌پردازند.

ایلنا-همدان: حسین‌علی شرکائی با اشاره به حساسیت با شکوه برگزار شدن انتخابات، اظهار داشت: همه اقشار مردم در هر مسئولیت و جایگاهی در حماسه‌آفرینی انتخابات و خلق حماسه سیاسی نقش دارند.

وی با بیان اینکه رأی فرد فرد ما در 24 خرداد تیری بر قلب دشمنان اسلام است، افزود: باید هوشیار و آگاه وارد عرصه انتخابات شویم، دقت کنیم که مبادا فریب تبلیغات منفی دشمنان را با این مضمون که رأی من اثری ندارد، بخوریم.

شرکائی، مظهر حماسه سیاسی را انتخابات خواند و گفت: انتخابات در تعیین سرنوشت ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، مهم‌تر آن که مبنایی بر اقتدار و عزت بین‌المللی کشور در تمامی عرصه‌ها محسوب می‌شود.

وی با تأکید براینکه در این برهه از زمان، عملکرد توأم با نگاه تحلیل‌گرانه و تیزبینانه برای انتخاب اصلح یک ضرورت واجب است، گفت: تلاش کنیم توجه و دقت نظر ویژه‌ای به افکار و خط‌‌دهی دشمن داشته باشیم، چراکه استکبار این روزها برای دستیابی به اهداف خبیث خود با به‌کارگیری برنامه‌های نرم نظیر شبهه‌افکنی، ایجاد یأس و ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام و... ورود پیدا کرده است.

فرماندار شهرستان تویسرکان، مشارکت بالا در انتخابات را عامل کلیدی در ارتقای امنیت و قدرت ایران اسلامی در همه حوزه‌ها دانست و تصریح کرد: انتخابات یک امتحان بزرگ الهی است و حضور ما در پای صندوق‌های رأی قیام علیه کسانی است که با اسلام کینه دیرینه دارند.

وی بیان کرد: امروز همه باید با بصیرت و آگاهی کامل گام برداریم تا نقشه‌های شوم استکبار و متحدانش را نقش بر آب کنیم.

شرکائی، ترغیب و تشویق یگدیگر برای حضوری حداکثری و انتخاب فرد اصلح با آراء بالا را یک وظیفه خواند و تأکید کرد: تشویق همه آحاد مردم برای مشارکت در انتخابات، دفاع از حیثیت دینی، حفاظت از منافع ملی و هویت و ارزش‌های الهی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر