کد خبر: 80671 A

فرماندار تویسرکان:

همه مسئولان، مردم و کاندیداها و طرفداران آنها باید قانونمند و بر مبانی اصول و قواعد حاکم بر کشور اقدام کنند.

ایلنا-همدان: فرماندار تویسرکان با بیان اینکه در کشور جمهوری اسلامی ایران تاکنون 30 انتخابات برگزار شده، ابراز کرد: 24 خرداد دو انتخابات به صورت هم‌زمان باهم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری در چهار حوزه در سطح کشور انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی نیز برگزار می‌شود، بیان داشت: امسال در شهرستان تویسرکان ضمن برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی نیز برگزار می‌شود.

شرکائی از آمادگی کامل زیر‌ساخت‌های برگزاری سه انتخابات فرارو در تویسرکان خبر داد و یادآور شد: همه ارکان شهرستان با همکاری و تعامل همه‌جانبه یکدیگر در راستای خلق یک حماسه بی‌نظیر همراه با عزم و اراده ملی مردم ولایتمدار و دینی اهتمام ویژه‌ای دارند.

وی با اشاره به حضور بیش از 82 درصدی مردم تویسرکان در انتخابات سال گذشته مجلس شورای اسلامی، گفت: سال جاری نیز مردم تویسرکان همراه با ملت همیشه در صحنه ایران در عرصه انتخابات با اراده پولادین خود در پایداری و صیانت از انقلاب اسلامی با لبیک به فرمان رهبری در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد.

فرماندار تویسرکان از فعال‌سازی 12 کمیته در ستاد انتخاباتی شهرستان خبر داد و افزود: برای هرچه باشکوه برگزار شدن انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی، کمیته‌های آموزش، تبلیغات، اطلاع‌رسانی، روابط عمومی، امنیتی، پشتیبانی و تدارکات، فناوری و اطلاعات، بصیرت‌افزایی، امحاء، حمل و نقل در شهرستان در حال فعالیت هستند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر