کد خبر: 80678 A

رئیس ستاد انتخابات استان همدان خبر داد:

رئیس ستاد انتخابات استان همدان از برگزاری آموزش‌ به عوامل انتظامی سخن گفت و افزود: این دوره آموزشی نیز 23 خردادماه انجام می‌شود.

ایلنا-همدان: علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به برگزاری جلسه توجیهی داوطلبان کاندیداهای شهر و روستا تأکید کرد: مسئولان ستاد انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری نیز آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند.

قاسمی‌فرزاد گفت: از هشت کاندیدای ریاست جمهوری فقط پنج نفر مسئول ستاد انتخاباتی خود را به وزارت کشور و به تبع آن نمایندگان خود را به استان‌ها معرفی کرده‌اند که مسئولان ستاد آموزش‌‌های مرتبط را کسب کرده‌اند.

 وی در بخش دیگری از سخنانش از آگاه‌سازی برای حضور حداکثری در انتخابات سخن گفت و ادامه داد: در همین راستا جلساتی با گروه‌های مرجع مانند خانواده شهدا، ائمه جماعات، اساتید، فرهنگیان، اصناف، بازاریان، کشاورزان، کارگران، اصحاب رسانه، دانشجویان و... برگزار شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان ابراز داشت: در سطح استان با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی بیش از یک هزار و 500 جلسه توجیهی ـ آموزشی برگزار شده که عمده آن توسط سپاه و بسیج، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و مجموعه استانداری تشکیل شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر