کد خبر: 80759 A

وزیر اسبق آموزش و پرورش:

وقتی 50 سال جریان مبارزات مردم همدان را بررسی می‌کنیم مشاهده می‌شود که همدانی‌ها در مبارزات رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص دادند و این به معنای شعور سیاسی بالای مردم همدان است.

سیدکاظم اکرمی در همایش جوانان حامی حسن روحانی در همدان با بیان اینکه نیم قرن برای ایرانی اسلامی، آزاد و آباد همه وجودم را به کار گرفتم، اظهار داشت: من از اسلامی دفاع می‌کنم که اسلام اصلاح‌طلبانی چون هاشمی، خاتمی و روحانی است.

به گزارش ایلنا وی ادامه داد: وقتی 50 سال جریان مبارزات مردم همدان را بررسی می‌کنیم مشاهده می‌شود که همدانی‌ها در مبارزات رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص دادند و این به معنای شعور سیاسی بالای مردم همدان است.

وزیر اسبق آموزش و پرورش در ادامه با اشاره به اینکه ما با انتخاب روحانی به ایرانی مستقل و آزاد رأی می‌دهیم بیان داشت: امیدواریم دیگر شاهد خروج دانشجو از دانشگاه به خاطر دفاع از آزادی نباشیم و یا هیچ استادی به علت اینکه مطلبی را در انتقاد دلسوزانه از دولت بیان کرده از دانشگاه بیرون نشود.

وی اضافه کرد: همه منتقدین دلسوزان به کشور، مملکت و قانون اساسی هستند و باید فضای نقد آزادانه در کشور ایجاد شود.

اکرمی تصریح کرد: عارف با اقدام خود در کناره‌گیری خود به نفع روحانی در تاریخ ایران ماندگار شد و از روحانی به خاطر اینکه خواسته‌های هاشمی، خاتمی، سید حسن خمینی و مردم را پیگیری می‌کند تا تحقق بخشد حمایت می‌کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر