کد خبر: 80950 A

امام جمعه همدان:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید حضور مردم در انتخابات گفت: مهمترین ویژگی های شکل گیری جمهوری اسلامی ایران رأی و خواست و اراده مردم است،

ایلنا-همدان: آیت الله غیاث الدین طه محمدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، گفت: انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی ایران یک فرصت است و دشمنان درصدد هستند که این فرصت را به تهدید تبدیل کنند.

وی اضافه کرد: مهمترین نیاز کشور درحال حاضر توجه به مباحث اقتصادی، سیاسی و ارتباطات بین‌المللی است که نامزدهای انتخابات باید در این خصوص طرح و برنامه داشته باشند.

وی با بیان اینکه مهمترین ویژگی های شکل گیری جمهوری اسلامی ایران رأی و خواست و اراده مردم است، تصریح کرد: در همین راستا است که از انتخابات به عنوان نماد دموکراسی و مردمسالاری دینی یاد می شود و اهمیت دادن به جایگاه مردم تجسم عینی این مسئله است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و موجب می‌شود که برای چندمین بار استکبار جهانی با شکست مواجه شود.

آیت الله محمدی، انتخابات را نماد حماسه سیاسی دانست و مهم ترین عرصه ورود به آن را انتخابات پرشور و گسترده عنوان و افزود: با عنایت به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری قطعاً دولت و رسانه ملی در جهت تحقق شعار سال پیش خواهد رفت.

وی تصریح کرد: وقتی هدف، حفظ اركان نظام باشد و همه با هم در جهت رفع آن حركت کنیم، قطعا موانع را به راحتی پشت سر خواهیم گذاشت.

وی اظهار داشت: اگرتا کنون نظام جمهوری اسلامی ایران توانسته در برابر توطئه های بی شمار بیگانگان سربلند باشد و در برابر آنها ایستادگی کند جز با حضور حداکثری مردم امکان پذیر نبوده است که باید این حضور را شاکر باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر