کد خبر: 80956 A

جامعه اسلامی مهندسین استان همدان بیانیه‌ای را در خصوص انتخابات شورای اسلامی شهر همدان صادر کرد.

ایلنا-همدان: در این بیانیه آمده: اکنون که مردم ایران اسلامی خود را برای خلق حماسه‌ای سیاسی آماده می‌کنند، ما نیز همسو با مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی بر عهد خود با امام و شهدا باقی هستیم و با تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب، وظیفه خود می‌دانیم با حضور فعال و پویای خود در عرصه انتخابات به عنوان تشکلی اعتقادی، مهندسی، سیاسی و اجتماعی گامی در راستای آبادانی ایران اسلامی و شهر همدان برداشته باشیم.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: جامعه اسلامی مهندسین استان با توجه به احساس مسئولیت خود در حوزه شهری و نقش اصلی و مؤثر شورای شهر در مدیریت، توسعه و آبادانی شهر، از آذرماه سال گذشته با تشکیل جلسات متعدد با حضور کارشناسان عضو جامعه اسلامی مهندسین، کارشناسان، متخصصین و افراد صاحبنظر شهر و همچنین اعضای شورای شهر و با مطالعه و شناسائی عملکرد شوراهای گذشته و مسائل شهر همدان اقدام به تدوین دستورالعمل انتخاب کاندیداهای مورد نظر خود برای انتخابات آتی شورای شهر کرد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده: بر این اساس با توجه به مسائل شهری، شورای مطلوب نیاز به تخصص‌های گوناگونی از جمله عمران، معماری، مالی، مدیریت، ترافیک، فرهنگی، بهداشتی، تأسیسات، مخابرات، ورزشی، محیط زیست و... دارد.

این بیانیه می‌افزاید: این تشکل با عنایت به سوابق درخشان مدیریتی ـ اجرایی و تخصص‌های مرتبط با وظایف شوراهای اسلامی شهر، ضمن احترام به تمام جریانات سیاسی و افراد حاضر در عرصه انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر همدان، افراد منتخب این تشکل را به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر معرفی می‌کند:

1. امین امیرگان (کارشناس ارشد مدیریت مالی)

2. محمد تبریزی شهروی (کارشناس مدیریت شهری)

3. علی‌اصغر تقوائی‌پور (کارشناس مدیریت فرهنگی)

4. حجت‌الاسلام مهندس محمد حصاری (کارشناس مهندسی عمران)

5. حمیدرضا خاکپورنامدار (کارشناس ارشد مخابرات)

6. علی رحیمی‌فر (کارشناس ارشد مهندسی عمران)

7. علیرضا شمس (کارشناس حقوق)

8. محسن صادقیان (کارشناس ارشد مدیریت عمرانی)

9. محمدعلی عباسی پرزاد (کارشناس ارشد مدیریت)

10. رضا غلامی‌خجسته (کارشناسی فرهنگی)

11. محمدهادی فراهانی (کارشناس حقوق قضائی)

12. حجت‌الله کتابی (کارشناس مهندسی عمران)

13. کامران گردان (کارشناس ارشد مدیریت شهری ـ ترافیک)

14. سعید میدانچی(کارشناس مهندس مکانیک)

15. نرگس نورالله‌زاده(کارشناس ارشد مهندسی معماری)

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر