کد خبر: 80962 A

نماینده جوانان حامی روحانی در استان همدان:

ما برای بازگشت منزلت و کرامت شهروندان ایرانی تلاش می‌کنیم و به پاسداشت امیدی که در بین جوانان است این سرمایه اجتماعی را خرج کنید.

ایلنا-همدان: نوید لطیفی، نماینده جوانان حامی روحانی در استان همدان در همایش جوانان حامی حسن روحانی در همدان با بیان اینکه ما تجربه دو دولت هاشمی و خاتمی را داریم اظهار داشت: مردم ایران در دوران هاشمی و خاتمی روندی صعودی را در کسب منزلت اجتماعی داشتند که در هشت سال گذشته تجربه خوبی نداشتند.

نماینده جوانان حامی روحانی در استان همدان در ادامه با طرح این سئوال که چرا اصولگرایان امروز باید مسئولیت رأی پیشین و وضعیت سیاسی موجود را نمی‌پذیرند تصریح کرد: کاندیداهای جریان رقیب مسئولیت این سال‌ها را نمی‌پذیرند و حتی از عذرخواهی هم دریغ می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: اصولگرایان چگونه بابت روزهای گذشته مسئولیت نمی‌پذیرند و از پذیرش مسئولیت روزهای آینده سخن می‌گویند و وضع موجود تجدید اراده کدام جریان سیاسی است؟

لطیفی در ادامه با بیان اینکه نخستین تردیدی که از سوی شهروندان مطرح می‌شود عدم اخلاق‌گرایی در جامعه است افزود: روحانی امروز به نمایندگی از عملگرایی سیاسی، در برابر یک مجموعه با منافع انتزاعی که نتیجه آن کاهش منزلت شهروندان ایرانی، سقوط ارزش ریال، عدم تولید کالا و عدم توان دولت در تأمین نیازهای جامعه بوده ایستاده است.

وی اضافه کرد: رأی به روحانی رأی به سیاست کاراست که وقتی به جایگاه مناسب ایران دست یافت آن موقع مقاومت معنی پیدا می‌کند.

نماینده جوانان حامی روحانی در همدان ما با حمایت از روحانی به دنبال بازگشت عقلانیت و دیپلماسی هستیم تصریح کرد: ما با حمایت از روحانی می‌خواهیم که جایگاه رئیس جمهور در قانون اساسی را احیا کنیم.

وی با بیان اینکه بازگشت آن دیپلماسی را می‌خواهیم که تضمین‌کننده استقلال کشور باشد، وابستگی اقتصادی به هند و چین را نقض‌کننده استقلال کشور دانست.

لطیفی در ادامه با انتقاد از عملکرد دولت فعلی اضافه کرد: رئیس جمهور به جای اینکه کیلومترها پرواز کند و به تابوت چاوز بوسه بزند باید به دنبال تعامل با جهان باشد نه تخاصم.

وی گفت: هنگامی که وزیر خارجه در یک سفر خارجی برکنار می‌شود این موضوع نشان از حب و بغض شخصی است در صورتی که در دولت باید به دنبال منافع ملی بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر