کد خبر: 82294 A

451 هزار و 810 نفر به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی با بیش از 50 درصد آرا رای داده‌اند.

ایلنا-همدان: جانشین ستاد انتخابات استان همدان، تعداد واجدین شرایط رای دادن در استان را یک میلیون و ۳۱۷ هزار و ۷۷۲ نفر اعلام و گفت: ۸۹۱ هزار و ۵۷۷ نفر از مردم استان همدان در روز ۲۴ خرداد رای داده‌اند.

به گزارش ایلنا از همدان، مهدی فتحیان نسب، جانشین ستاد انتخابات استان همدان، در جمع خبرنگاران گفت: استان همدان داری ۹ شهرستان و ۲۵ بخش است که انتخابات را به خوبی برگزار کردند.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۴۱۶ شعبه اخذ رای در استان برای دریافت آرای مردم در روز ۲۴ خرداد فعالیت داشتند، اضافه کرد: در این روز ۹۲۴ هزار و ۲۳۱ نفر از مردم این استان در انتخابات شرکت کردند.

وی، واجدین شرایط رای دادن را یک میلیون و ۳۱۷ هزار و ۷۷۲ نفر اعلام و تصریح کرد: از این تعداد ۸۹۱ هزار و ۵۷۷ نفر رای صحیح داده‌اند.

جانشین ستاد انتخابات استان همدان گفت: از این تعداد در استان، ۴۵۱ هزار و ۸۱۰ نفر به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی با بیش از ۵۰ درصد آرا رای داده‌اند.

فتحیان نسب اضافه کرد: محمد باقر قالیباف ۱۳۹ هزار و ۸۶۵ رای، سعید جلیلی ۱۳۸ هزار و ۴۱۴ رای، محسن رضائی ۸۰ هزار و ۳۴۰ رای، علی اکبر ولایتی ۶۹ هزار و ۷۷۰ رای و سیدمحمد غرضی ۱۱ هزار و ۳۷۸ رای را به خود اختصاص دادند.

وی، تعداد اخذ رای در شهرستان تویسرکان را ۶۰ هزار و ۷۷ رای، رزن ۶۰ هزار و ۳۲۹ رای، اسداباد ۵۶ هزار و ۸۵۱ رای، بهار ۷۰ هزار و ۱۵ رای، فامنین ۲۳ هزار و ۱۴۵ رای، کبودراهنگ ۷۷ هزار و ۷۷۶ رای، ملایر ۱۴۱ هزار و ۴۷۹ رای و نهاوند را ۱۰۵ هزار و ۴۸۸ رای عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر