کد خبر: 82346 A

همزمان با سراسر کشور و در شعبه اخذ رأی اداره كل استاندارد همدان:

مدیر کل استاندارد همدان گفت: همزمان با سراسر کشور و در شعبه اخذ رأی اداره كل استاندارد همدان، کودکان همراه بزرگترها حماسه حضور را جشن گرفتند.

ایلنا-همدان: فرهاد تیموری با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ضمن تبریک حماسه بزرگ سیاسی این ملت غیور به تمامی هموطنان گفت: اداره كل استاندارد همدان در تمامی انتخابات برگزار شده در كشور به عنوان شعبه اخذ رأی ارائه خدمات داشته است و در انتخابات 24 خرداد نیز شعبه اخذ رأی این اداره كل تمام توان خود را برای خلق حماسه سیاسی و تحقق منویات مقام معظم رهبری به کار بست.

تیموری افزود: اداره کل استاندارد همدان برای مشارکت هرچه بیشتر در خلق حماسه سیاسی در انتخابات 24 خرداد هدایایی در قالب كالاهای ترویج استاندارد در نظر گرفت که این هدایا در این روز بزرگ بین كودكانی كه همراه با خانواده‌های خود برای خلق این حماسه بزرگ به شعبه اخذ رأی مستقر در اداره كل استاندارد همدان واقع در آرامگاه باباطاهر مراجعه كرده بودند اهدا ‌شد.

مدیر کل استاندارد همدان گفت: حضور مردم در شعبه اخذ رأی این اداره مانند شعبات دیگر جای جای کشور به حدی پرشور بود که فرایند اخذ رای تا ساعات پایانی شب به طول انجامید و صف‌های طولانی مردم نشان از علاقه و اشتیاق آنان به مشارکت در خلق حماسه سیاسی بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر