کد خبر: 9241 A

قائم مقام اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: این جشنواره به دنبال ایجاد فضایی شاد و فرهنگی در سطح استان و کشور است.

ایلنا - همدان: قائم مقام اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان بیان اینکه هر اتفاقی در هر حوزه جشنواره از جانب کمیته اطلاع رسانی و ستاد خبری پوشش داده می شود، افزود: سال گذشته سه هزار خبر از هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان تولید شد که بسیار چشمگیر بود.

به گزارش ایلنا؛ هادی فیض منش، با تأکید بر اینکه امسال باید رکورد سال گذشته پوشش و تولید اخبار بشکند، بیان کرد: اخباری که در کمیته اطلاع رسانی تولید می شود از کیفیت بالایی برخوردار است تا بتواند اطلاعات لازم را در اختیار مردم و شهروندان همدانی قرار دهد.

قائم مقام اجرایی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه هدف از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان تنها اجرای نمایش نیست، گفت: هدف از برگزاری جشنواره ایجاد فضایی شاد و فرهنگی در سطح استان و کشور است که همین امر باید به خوبی در اذهان نمود یابد.

وی تصریح کرد: با برگزاری مطلوب جشنواره تئاتر کودک و نوجوان می توانیم کشورمان را در سطوح مختلف بین المللی مطرح کنیم که با تلاش حوزه اطلاع رسانی این امر تحقق می یابد.

فیض منش با اشاره به اینکه امروز خنداندن مردم کار آسانی نیست، اذعان کرد: امیدواریم با برگزاری جشنواره ای شاد و نشاط آور لبخند را به لبان کودکان و نوجوانان و خانواده ها هدیه کنیم.

نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 16 تا 22 مهر ماه در استان همدان برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر