کد خبر: 99004 A

شهدا با نیت پاک و با کمترین امکانات در برابر دشمن ایستادند و باید امروز ما دنباله راه این عزیزان باشیم.

ایلنا: محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور در سفر به همدان، در مراسم گرامی داشت شهید «ایرج خرم جاه» و در بین سیل کثیری از مردم همدان گفت: در سطح کشور و در دوران دفاع مقدس بیش از ۲۲۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شده است.

به گزارش ایلنا، وی با بیان اینکه مادران شهدا هدایایی گران بها از خداوند گرفته‌اند و آن هم تقدیم فرزندان خود در راه خداست، اضافه کرد: امروز هم هدایایی به دو مادر ارزشمند داده شد که می‌توان آن را بزرگ‌ترین هدیه خدا دانست.

وی، میثاق با شهدا و مادران شهدا به عنوان پاک‌ترین انسان‌های زمین را بزرگ‌ترین هدیه عنوان کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور در ادامه گفت: شهدا مظهر آیات الهی هستند که عدالت واقعی را به همگان بازگو می‌کنند و باید از این اسما الهی درس استقامت و بردباری بگیریم.

نقدی با تاکید براینکه شهدا و رزمندگان دوران ۸ ساله دفاع مقدس در سخت‌ترین شرایط به میدان رزم رفتند، خاطرنشان کرد: شهدا، الگویی برای جوانان امروز برای ادامه دادن راه پرصلابتشان است.

وی با تاکید براینکه با شهدا عهد میثاقی برای دفاع از مظلوم و آزادی قدس می‌بندیم، خاطرنشان کرد: این عهد میثاق برای آزادی سرزمین‌های مسلمانان از دست مستکبرین بسته می‌شود.

مادر شهید ایرج خرم جاه در ادامه گفت: به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم که فرزندم ۲۷ سال در مزار شهدای همدان باشد و امروز بسیار خوشحالم که فرزندم را زیارت می‌کنم.

وی، این روز را روز عروسی فرزندش دانست و تصریح کرد: چشم انتظاری ۲۷ ساله بسیار سخت و طاقت فرسا بود ولی این سختی را با صبر بخاطر پروردگارم سپری نمودم.

وی با بیان اینکه برای زیارت فرزندم بی‌تاب هستم، خاطرنشان کرد: شهدا پشتوانه‌های نظام هستند و از مردم قدر‌شناس همدان بخاطر این استقبال تشکر می‌کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر