کد خبر: 99008 A

برنامه عسل، بانی خیر شد، چرا که وصال مادر و فرزند شهیدش ارجمند و ارزشمند شد.

ایلنا: محمدجعفر زمردیان، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان، در مراسم استقبال از مادر شهید «ایرج خرم جاه» گفت: امروز به یاد دوران اسارت و آزادی از بند اسارت افتاده‌ام و بسیار خوشحال هستم.

به گزارش ایلنا از همدان؛ وی با بیان اینکه امروز روز دیدار شما با فرزند شهیدتان است، اضافه کرد: به خاطر صبر و تحمل ۲۷ ساله از شما تشکر می‌کنم که در این ۲۷ ساله فقط بخاطر خدا صبر کردید.

وی با تشکر از برنامه ماه عسل در ماه مبارک رمضان امسال، اظهار داشت: این برنامه، بانی خیر شد، چرا که وصال مادر و فرزند شهیدش ارجمند و ارزشمند شد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان در ادامه گفت: تمایل شخصی بنده برای شرکت در این برنامه وجود نداشت، چراکه دوست نداشتم مطرح شوم، این درحالیست که حضورم در این برنامه موجب شد مادری بتواند فرزند خود را زیارت کند.

زمردیان با تاکید براینکه این برنامه واقعا از برنامه‌های اثرگذار بود، خاطرنشان کرد: این برنامه موجب شناسائی هوئیت یک شهید پس از ۲۷ سال و شاد شدن مادر چشم انتظار این شهید شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ادامه گفت: خانواده آقای محمدجعفر زمردیان ۲۷ سال به خوبی از این شهید میزبانی کرده‌اند.

عبدالحسین جلالوند با بیان اینکه شهید ایرج خرم جاه ۲۷ سال دل مادر و پدر کر و لال آقای محمد جعفر زمردیان را که در اسارت بودند شاد نمود، افزود: این شهید با شاد کردن دل پدر و مادری، بندگی خدا را به خوبی به جا آورد.

وی با تاکید براینکه این شهید امروز دل مادر خودش را نیز شاد کرده است، اظهار داشت: شناسائی این شهید پس از گذشت ۲۷ سال، درس بزرگ ایمان، استقامت و بردباری و نیز شناخت بزرگی خداوند را به ما داد.

استقبال مردم شهید گمنام بانام شد چشم انتظاری 27 ساله مزار شهدای همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر