کد خبر: 103330 A

مریم دانش ضمن تکذیب خبر نامزدی شهیده محبوبه دانش و شهید حسن اجاره‌دار، اعلام کرد چنین موضوعی هیچگاه در خانواده مطرح نبوده است.

ایلنا: در پی انتشار گزارشی مبنی بر نامزدی شهیده محبوبه دانش و شهید حسن اجاره‌دار، خانواده شهید دانش این مطلب را کذب محض دانست.
به گزارش ایلنا، در پی درج گزارشی تحت عنوان «یک عروس و داماد انقلابی» در یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر نامزدی شهیده محبوبه دانش و حسن اجاره‌دار از شهدای ۱۷ شهریور ۱۳۵۹ و ۷ تیر ۱۳۶۰، خانواده شهید دکتر غلامرضا دانش به‌شدت این موضوع را تکذیب کرد.

«مریم دانش» خواهر شهیده محبوبه دانش در این جوابیه که برای ایلنا ارسال کرده، آورده است: «جای بسی تعجب و تاسف است که در سالروز یوم الله ۱۷ شهریور، به‌جای اینکه از اهداف و شخصیت والای شهیدان سخن بگوییم، بدون هیچ استناد تاریخی و واقعی اینگونه مقام گرانقدر شهیدان را با داستان‌پردازی‌های ناشیانه و بی‌پایه تحریف می‌کنیم. چگونه است که من به عنوان خواهر محبوبه که رابطه بسیار نزدیکی هم از جهت فکری و روحی و عاطفی با این شهید داشته‌ام از این نامزدی بی‌اطلاعم؟ نمی‌دانم هدف نویسنده که خود را هم معرفی نکرده است از طرح این موضوع چیست؟
بدینوسیله بنده به عنوان عضو خانواده شهید محبوبه دانش و شهید دکتر غلامرضا دانش آشتیانی، این مسئله را کاملآ تکذیب نموده و اعلام می‌دارم که موضوع نامزدی و عروسی این دو شهید هیچگاه در خانواده ما مطرح نبوده است.»

شهید دانش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر