کد خبر: 15582 A

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی از پرداخت سی و یك و هفت دهم میلیارد تومان تسهیلات به طرح های توسعه كشاورزی در استان یزد خبر داد و گفت: شهرستان یزد با هشت و یك دهم میلیارد تومان پرداخت تسهیلات، رتبه اول را در بین شهرستان ها به خود اختصاص داده است.

ایلنا - یزد: معاون برنامه ریزی استاندار یزد گفت: طرح توسعه كشاورزی كه به ابتكار دولت در حال اجرا می باشد؛ طرحی مطلوب و ارزنده است.

به گزارش ایلنا از یزد، محمد رضا بابایی در هشتمین جلسه كارگروه توسعه بخش كشاورزی استان یزد، با اشاره به واردات برخی از محصولات كشاورزی و همچنین نهاده های دامی، اهمیت تحول در بخش كشاورزی را یادآور شد.

وی عملكرد بانك كشاورزی استان در اعطای تسهیلات توسعه بخش كشاورزی را مطلوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: همگی باید همت بیشتری را برای توسعه بخش كشاورزی مصروف داریم.

دبیر كارگروه توسعه بخش كشاورزی استان، نیز گزارشی از روند اجرای مصوبات جلسه پیشین و همچنین گزارشی از وضعیت جذب تسهیلات ارائه كرد.

سید جمال سجادی پور سرپرست سازمان جهاد کشاورزی از پرداخت سی و یك و هفت دهم میلیارد تومان تسهیلات به طرح های توسعه كشاورزی در استان یزد خبر داد و گفت: شهرستان یزد با هشت و یك دهم میلیارد تومان پرداخت تسهیلات، رتبه اول را در بین شهرستان ها به خود اختصاص داده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر