کد خبر: 15585 A

ارزیابی فرماندار یزد از شرایط کشور:

تحریم ها می تواند فرصت مناسبی برای تحقق شعار تولید ملی باشد و در این خصوص مسئولان و مردم باید زمینه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مصرف تولیدات داخلی را در كشور هرچه سریع تر عملی سازند تا بتوانیم در تحقق این شعار نیز موفق باشیم.

ایلنا - یزد: فرماندار یزد گفت: جوانان با همت و تلاش خود تحریم ها را شکست داده اند.

به گزارش ایلنا از یزد، عزیزالله سیفی در خصوص مشكلات اقتصادی اخیر در كشور گفت: تحریم ها اعمال شده از سوی استكبار جهانی فرصت توسعه و پیشرفت را برای كشور فراهم خواهد ساخت.

عزیزا...سیفی در این خصوص با بیان اینكه از اوایل انقلاب اسلامی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق تحریم و تهدید در فكر رسیدن به اهداف شوم خود هستند خاطر نشان كرد: به لطف خدا امروز شاهد هستیم متخصصان، جوانان با همت و تلاش خود تحریمها و چالشهای پیش رو را شكست داده و فصل جدیدی از توسعه و پیشرفت را برای كشور آغاز كرده اند.

فرماندار تأكید كرد: بحران اقتصادی در غرب و اروپا هر روز ابعاد جدی تر به خود گرفته است و این نشان دهنده این است كه نظام لیبرالیسم و سرمایه داری نتوانسته این مشكلات را مرتفع نماید.

وی با اشاره به اینکه باید سال جاری با نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری شده است افزود: تحریم ها می تواند فرصت مناسبی برای تحقق شعار تولید ملی باشد و در این خصوص مسئولان و مردم باید زمینه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مصرف تولیدات داخلی را در كشور هرچه سریع تر عملی سازند تا بتوانیم در تحقق این شعار نیز موفق باشیم.

سیفی در پایان اظهار داشت:دولتهای غربی باید بدانند كه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در سخت ترین شرایط نیز از آرمانهای امام، انقلاب و شهدای خود پیروی خواهند كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر