کد خبر: 17598 A

مدیرکل امور مالیاتی خبر داد؛

نوربخش همچنین از اجرای طرح جامع نظام مالیاتی خبر داد و گفت: با اجرای کامل این طرح، فرار مالیاتی از بین خواهد رفت و یا به حداقل خواهد رسید.

ایلنا - یزد: مدیر کل امور مالیاتی استان از پرداخت 90 میلیارد ریالی عوارض به شهرداری یزد خبر داد.

به گزارش ایلنا از یزد، سیدرضا نوربخش در دیدار با شهردار یزد که در ساختمان شهرداری برگزار شد در اینباره گفت: با اجرایی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده، پرداخت های زیادی به شهرداری ها بابت دریافت عوارض شده است.

وی تصریح کرد: طبق قانون برنامه پنجم نرخ مالیات بر ارزش افزوده تا پایان برنامه به 8 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

نوربخش همچنین از اجرای طرح جامع نظام مالیاتی خبر داد و گفت: با اجرای کامل این طرح، فرار مالیاتی از بین خواهد رفت و یا به حداقل خواهد رسید.

نوربخش خاطر نشان کرد: در شش ماهه اول سال جاری 90 میلیارد ریال عوارض به شهرداری یزد پرداخت شده است. وی همچنین درآمد حاصل از عوارض آلایندگی در سال جاری را 2میلیارد ریال عنوان کرد.

مدیركل امور مالیاتی استان یزد از همکاری شهرداری قدردانی کرد و افزود: در شش ماهه سال جاری صددر صد درآمد پیش بینی شده از محل مالیات بر ارزش افزوده وصول شده است.

وی اطلاع رسانی و تبلیغات در سطح شهر را از موارد اساسی و مهم دانست و افزود: شهرداری ها در نقش تبلیغات شهری جهت وصول مالیات نقش بسزایی دارند و باید تعامل و همکاری بیشتری در این زمینه بین این دو دستگاه اجرایی وجود داشته باشد.

در ادامه این نشست شهردار یزد نیز گفت: درآمد حاصل از عوارض شهرداری در خود استان هزینه خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر