کد خبر: 414 A

معاون سیاسی سپاه یزد:

برگزاری جنبش غیرمتعهدها، فرصت بی نظیری برای ایران اسلامی در تبیین مواضع اصولی و ایجاد همگرایی بیشتر در اعضاست.

معاون سیاسی سپاه الغدیر استان یزد گفت: اجلاس سران غیرمتعهدها فرصت بی نظیری برای نظام است.

به گزارش ایلنا از یزد، سرهنگ محمود زارع زاده با اشاره به اینكه این جنبش با حضور 120كشور عضو برگزار می شود، اظهار داشت: دشمنان از مدت ها قبل برای عدم برگزاری آن تلاش های زیادی را انجام دادند.

وی خاطرنشان كرد: با وجود كارشكنی و سمپاشی آمریكا و رژیم صهیونیستی با پیگیری های مستمر دولتمردان این جنبش در زمان مقرر برگزار می شود.

معاون سیاسی سپاه الغدیر یزد تصریح كرد: حضور مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و سایر مسئولان عالی رتبه در این اجلاس و بیان دیدگاه ها و مواضع ایران در زمینه های مختلف در شكست توطئه های غرب و استكبار جهانی بسیار موثر است.

زارع زاده با تأكید بر اینكه بدون شك ایران اسلامی در تحقق اهداف جنبش غیرمتعهدها بخاطر جایگاه مهمی كه دارد همواره تاثیرگذار است، گفت: ایران اسلامی در عمل كشوری غیرمتعهد به شرق و غرب عالم است كه دارای استقلال كامل است.

وی رسیدگی به نیازهای كشورهای عضو، تبیین مواضع ایران در خصوص انرژی هسته ای و نحوه مواجهه با فزون خواهی های دنیای استكباری را لازمه این اجلاس دانست.

معاون سیاسی سپاه الغدیر یزد گفت: چشم دنیا به جنبش غیرمتعدها در ایران دوخته شده كه با درایتی كه در مسئولان امر وجود دارد دارای اثرات و بركات ارزشمندی برای جامعه اسلامی و كشورهای عضو خواهد داشت.

اجلاس غیرمتعهد ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر