کد خبر: 49457 A

امام جمعه طبس:

اگر بخواهیم از جرم و وقوع آن پیشگیری کنیم باید فرهنگ اسلام را در همه جهات در جامعه پیاده كنیم و باید بین همه تشکیلات نظام برای پیشگیری از وقوع جرم هماهنگی وجود داشته باشد.

ایلنا-یزد: شورای فرهنگ عمومی شهرستان طبس چهارمین جلسه خود در سال جاری را تشکیل داد.

به گزارش ایلنا از طبس و بنا بر اعلام فرمانداری شهرستان طبس؛ چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی طبس با حضور حجه الاسلام سید ابراهیم مهاجریان امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی طبس، احمد طالبیان مقدم فرماندار و نایب رییس شورا و سیدعلی اصغر رفاهی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان یزد،در محل سالن اجتماعات دفتر امام جمعه طبس برگزار شد.

در این جلسه که ائمه جمعه عشق آباد و دیهوک، روحانیون و اعضای شورای فرهنگ عمومی و رییس دادگستری و دادستان طبس نیز حضور داشتند، امام جمعه طبس گفت: از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باید تشکر کرد چرا که با آن همه تبلیغات دشمن اما مردم نشان دادند همچنان پایبند ارزش های انقلاب اسلامی و نظام خود هستند.

حجت الاسلام مهاجریان افزود: اگر بخواهیم از جرم و وقوع آن پیشگیری کنیم باید فرهنگ اسلام را در همه جهات در جامعه پیاده كنیم و باید بین همه تشکیلات نظام برای پیشگیری از وقوع جرم هماهنگی وجود داشته باشد.

سخنرانی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان یزد، ارائه دستور كار جلسه توسط سید عبدالرحیم رحیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی طبس و بیان دیدگاه ها و پیشنهادات چند تن از مدعوین از برنامه های این جلسه بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر