کد خبر: 49464 A

نباید اجازه داد عده‌ای سودجو با ایجاد ناامنی و قاچاق سوخت از سرمایه‌های کشور سوء استفاده کنند و به اقتصاد کشور لطمه بزنند.

ایلنا-یزد: فرماندار یزد خواستار برخورد جدی با قاچاقچیان سوخت شد.

به گزارش ایلنا از یزد، عزیزا... سیفی در مراسم تودیع و معارفه رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد با بیان اینکه جلوگیری از قاچاق سوخت امری ضروری است، گفت: خوشبختانه اگرچه بعد از هدفمندی یارانه‌ها و اصلاح قیمت حامل‌های انرژی نسبت به گذشته شاهد کاهش مصرف سوخت بوده‌ایم ولی نباید اجازه داد عده‌ای سودجو با ایجاد ناامنی و قاچاق سوخت از سرمایه‌های کشور سوء استفاده کنند و به اقتصاد کشور لطمه بزنند.

وی در این زمینه تعامل و هماهنگی دستگاه‌ها را در مبارزه با قاچاق را مهم و اساسی دانست و افزود: مبارزه با این امر تلاش همه نهادهای ذیربط را می‌طلبد.

وی در ادامه از زحمات صورت گرفته شرکت پخش فرآوردهای نفتی منطقه یزد در راه اندازی و به روز نمودن تجهیزات جایگاه‌های عرضه بنزین و گاز CNG تقدیر و تشکر کرد.

سیفی همچنین با اشاره به پیش رو بودن ایام عید نوروز گفت: استان و به تبع آن شهرستان یزد با وجود بناهای تاریخی متعدد هر ساله میزبان مسافران نوروزی است که به همین منظور شرکت پخش فرآوردهای نفتی باید تمهیدات لازم در خصوص ذخیره سازی و عرضه سوخت در استان را فراهم سازد.

محمد فرازمند مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی منطقه یزد در ادامه با تشریح میزان مصرف ونحوه تامین فرآورده نفتی، دقت بیشتر مسئولین ذیربط را در تائید سهمیه‌های درخواستی مصرف کنندگان جهت جلوگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی مورد تاکید قرارداد.

سیفی در پایان ضمن تشکر از مدیریت و مجموعه کارکنان این شرکت، از خدمات محمد صفی در مدت سرپرستی ناحیه مرکزی تقدیر و برای عبدالرضا انتظاری رئیس جدید ناحیه آرزوی توفیق کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر