کد خبر: 67269 A

استاندار یزد:

این نهاد مردمی به عنوان حلقه واسط مردم و دولت، در راستای تعامل، همكاری و تسهیل سازی در پیشبرد برنامه های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و... نقش موثری را در ادوار گذشته ایفا نموده است.

ایلنا-یزد: استاندار یزد در پیامی بمناسب روز شوراها تاکید کرد: شوراها نقش موثر خود را در توسعه استان ایفا کرده اند.

به گزارش ایلنا از یزد، محمد رضا فلاح زاده در پیام خود آورده است:

تشكیل شورا و امر مشورت جایگاه خاص و ویژه ای در قرآن دارد كه سنت پیامبر و اهل بیت علیهم السلام هم بشمار می آید. تشكیل شوراهای اسلامی با فرمان تاریخی معمار كبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) در نهم اردیهشت ماه 1358، به منظور استقرار حكومت مردمی و حاكمیت مردم بر سرنوشت خویش، تجلی اراده مردمی در مدیریت محلی و نمودی عینی از مردم سالاری دینی است.

این نهاد مردمی به عنوان حلقه واسط مردم و دولت، در راستای تعامل، همكاری و تسهیل سازی در پیشبرد برنامه های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و... نقش موثری را در ادوار گذشته ایفا کرده است.

اینجانب ضمن تبریك فرا رسیدن این روز خجسته، از تمامی اعضای شوراهای اسلامی اعم از شهرها و روستاها به ویژه اعضای شوراهای اسلامی كه در دوره سوم فعالیت داشته اند تقدیر و تشكر نموده و توفیق روز افزون همگان را در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای آرمان های بلند بحضرت امام و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر