کد خبر: 737 A

مودیانی که کل بدهی خود به شهرداری را تا پایان شهریور ماه سالجاری به صورت نقدی پرداخت و تسویه نمایند از تخفیف 20درصدی برخوردار می شوند.

یزد - ایلنا: شهرداری یزد بر اساس میزان پرداخت نقدی کل بدهی های عوارض از سوی شهروندان تا سقف 20 درصد در عوارض تخفیف می دهد.

به گزارش ایلنا از یزد، مودیانی که کل بدهی خود به شهرداری را تا پایان شهریور ماه سالجاری به صورت نقدی پرداخت و تسویه نمایند از تخفیف 20درصدی برخوردار می شوند.

همچنین شهروندانی که تمام بدهی های خود را از اول مهر ماه تا سی ام آذر ماه به صورت نقدی تسویه نمایند مشمول 15 درصد تخفیف و افرادی که در سه ماهه آخر سال بدهی خود را پرداخت کنند، شامل 10درصد تخفیف می گردند.

در این راستا مودیانی که قادر به پرداخت نقدی عوارض به شهرداری نمی باشند می توانند با پرداخت حداقل 40 درصد کل بدهی به صورت نقدی بسته به تناسب درصد مبلغ پرداختی، از تخفیف های فوق استفاده نمایند.

گفتنی است میزان تخفیف های فوق الذکر درخصوص عوارض های نوسازی، خودرو، قانون تجمیع، مالیات بر ارزش افزوده، حق تشرف، آرا کمیسیون ماده 77 و ماده 100 شهرداری وبهای خدمات پسماند خانگی وآتش نشانی اعمال نمی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر