کد خبر: 74415 A

ستاد انتخابات استان نتایج بررسی صلاحیت‌های انتخابات شوراها را اعلام کرد:

از میان 3 هزار و 227 داوطلب حاضر در انتخابات شوراهای شهر و روستا، 2 هزار و 969 نفر تایید صلاحیت شدند که البته تعدادی (151 نفر) نیز تا این مرحله بررسی از حضور انصراف داده اند.

ایلنا-یزد: جانشین رییس ستاد انتخابات استان یزد نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در استان یزد اعلام کرد و گفت: از میان کل داوطلبان، 151 نفر انصراف دادند، 258 نفر ردصلاحیت و مابقی تایید شدند.

به گزارش ایلنا از یزد بنابر اعلام استانداری یزد، محمد مهدی تقوایی در این باره گفت: از میان 3 هزار و 227 داوطلب حاضر در انتخابات شوراهای شهر و روستا، 2 هزار و 969 نفر تایید صلاحیت شدند که البته تعدادی (151 نفر) نیز تا این مرحله بررسی از حضور انصراف داده‌اند.

تقوایی افزود: 608 نفر از میان 704 نفر داوطلب حضور در انتخابات شوراهای اسلامی «شهر» تایید صلاحیت شدند و تعداد تایید صلاحیت شدگان از میان 2 هزار و 523 داوطلب حضور در شوراهای «روستا»، 2 هزار و 361 نفر است.

مدیر کل سیاسی استانداری اظهار داشت: 37 داوطلب زن جهت حضور در شوراهای شهر و 103 داوطلب زن جهت رقابت برای بدست آوردن کرسی‌های شوراهای اسلامی روستا مورد تایید قرار گرفته‌اند.

تقوایی خاطر نشان کرد: داوطلبانی که به هر دلیلی توسط هیئت های اجرایی و نظارت تایید نشده‌اند تا فردا (اول خرداد) فرصت دارند تا شکایت خود را به هیئت نظارت استان جهت پیگیری تسلیم کنند.

گفتنی است در مجموع و در ابتدا، 3 هزار و 378 نفر در این انتخابات ثبت نام کرده بودند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر